fejlec

Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Versenyeredmények 2016-2017-es tanév

Országos tanulmányi versenyek

Bolyai Matematikaverseny

Bíró György András 3.b csapat XIII. Felkészítő tanár: Nyúl Attiláné

Dunai Balázs 3.b Gyimesi Réka

Pálfi Bálint 3.b

Szenczy Dorottya 3.b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Bíró György András 3.b V. Felkészítő tanár: Nyúl Attiláné

Bial Veronika 3.b

Szenczy Dorottya 3.b

Vámos Zétény Botond 3.b

< =

Regionális tanulmányi versenyek

Német verseny

Csernák Dorina 8.a VI. Felkészítő tanár: Bodonnhelyi Mariann

Megyei versenyeredmények

Bolyai Matematika Csapatverseny

Szenczy Dorottya 3.b csapat I. Felkészítő tanár: Nyúl Attiláné

Bíró György András 3.b Gyimesi Réka

Dunai Balázs 3.b

Pálfi Bálint 3.b

Petrányi Lilla 4.c csapat VI. Felkészítő tanár: Tóth Andrea,

Gyimesi Réka

Forgó Olivér 4.a Felkészítő tanár: Modok Gáborné Gyimesi Réka

 

Jáger Mátyás Gábor 4.b Felkészítő tanár: Palincsárné Farkas Szilvia

Gyimesi Réka

Kaczkó Martin 4.d Felkészítő tanár: Benéné Nagy Nóra

Gyimesi Réka

Csernák Dániel 6.a csapat VI. Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin

Benák Martin 6.a

Lisku Andor Rafael 6.a

Török Soma 6.a

Fodor Nándor 6.a csapat VIII. Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin

Fodor Vencel 6.a

Gergely Gábor 6.a

Bódi Levente 6.a

< =

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gera Ferenc 5.c csapat V. Felkészítő tanár: Novák Lászlóné

Fekete Zsombor 5.c

Nagy Benedek 5.c

Zakar Béla Bence 5.c

Bial Veronika 3.b csapat I. Felkészítő tanár: Nyúl Attiláné

Bíró György András 3.b

Szenczy Dorottya 3.b

Vámos Zétény 3.b

 

Mategye Matematikaverseny

Bíró György András 3.b VI. Felkészítő tanár: Nyúl Attiláné

Gyimesi Réka

Fekete Zsombor 5.c IX Felkészítő tanár: Szalontai Mária

Városi versenyeredmények

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola által szervezett “Idegen nyelveket tudni szép” angol városi nyelvi verseny

Matuszka Máté 7.b III. Felkészítő tanár: Juhászné Rozgonyi Márta

 

 

Kulturális és egyéb versenyek

Ménteleki Általános Iskola által szervezett “Veszélyeztetett állatfajok” rajzverseny

Tóth Dániel 6.a I. Felkészítő tanár: Timbuszné Sóber Anikó

Tóth Dániel 6.a III. Felkészítő tanár: Timbuszné Sóber Anikó

Varga Lujza 2.c III. Felkészítő tanár: Halász-Nagy Adrienn

V. Roma-magyar Diák Kulturális Fesztivál, Ének-zene, tánc

3.c osztály különdíj Felkészítő tanár: Bíró Emő

Varázslatos tánccipő rajzpályázat

Márton Maja 3.c III. Felkészítő tanár: Fölföldi Anikó

Karácsonyi képeslaptervező pályázat Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI szervezésében megyei döntő

Polgár Viola 5.b II. Felkészítő tanár: Timbuszné S. Anikó

Szlanka Szindi 5.d III.

Kovács Gergő 4.a III.

Szebellédi Anna Saron 4.a különdíj

Területi sportversenyek

Diákolimpia Asztalitenisz Területi Verseny

Ördög Balázs 2.a arany Felkészítő tanár: Fodor Miklós

Ördög Miklós 4.a

Farina Dominik 2.a

Marozsi Szilárd 2.a bronz Felkészítő tanár: Fodor Miklós

Szeles Dávid 2.a

Szeles Dominik 3.c

Logikai versenyek

Balatonfüredi Területi Logikaverseny

Fodor Nándor 6.c I. Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin

Fodor Vencel 6.d Bali-Petrecz Barbara

Lisku Andor Rafael 6.a

Hegyi Gergő 8.c IV. Felkészítő tanár: Bali-Petrecz Barbara

Szabó Vilmos 8.c Felkészítő tanár: Bali-Petrecz Barbara

Gyimesi Réka

Szűcs Lilla 8.c Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin

Bali-Petrecz Barbara

Játszva Gondolkodj Városi Logikaverseny (Puzzle)

Gebei Réka 1.a csapat I. Felkészítő tanár: Dongóné Rózsa Gyöngyi Kaldenecker Ármin 1.a Komáromi Dávid 1.a

Játszva Gondolkodj Városi Logikaverseny (Amőba)

Kovács-Kalocsa Dávid 2.a csapat I. Felkészítő tanár: Szőkéné Szabó Gabriella

Molnár Bence 5.c Felkészítő tanár: Szalontai Mária

Játszva Gondolkodj Városi Logikaverseny (Sudoku)

Petrányi Lilla 4.c I. Felkészítő tanár: Tóth Andrea

“Aranyos” területi sakkbajnokság 1-2 korcsoport

Majoros Patrik 2.a ezüst Felkészítő tanár: Nádor Csaba

Kanizsai-Nagy Zétény 1.c IV. Felkészítő tanár: Nádor Csaba

“Aranyos” területi Sakkbajnokság 3-4 korcsoport

Lupócz Rézi 3.b VI. Felkészítő tanár: Nádor Csaba

Simon Barnabás 4.e III. Felkészítő tanár: Nádor Csaba

“Aranyos” területi Sakkbajnokság 5-6 korcsoport

Fekete Zsombor 5.c I. Felkészítő tanár: Nádor Csaba

“Aranyos” területi Sakkbajnokság 7-8 korcsoport

Csontos Lili 7.b ezüst Felkészítő tanár: Nádor Csaba

angol

English

Védőháló

Diavetítés

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András