Több éves hagyományoknak megfelelően idén is megrendezésre került az első osztályosok részére a verseny és az asztalitenisz bemutató. Résztvevői az Arany János Általános Iskola, a Lánchíd Utcai Általános Iskola és a Béke téri Általános Iskola első osztályos diákjai. Októbertől testnevelés óra keretében ismerkedtek az asztalitenisz sportággal és öt gyakorlatot sajátítottak el, az osztály legjobbjai a mai napon mérték össze tudásukat.

Fodor Miklós edző nyitotta meg a rendezvényt.

Az elsősök több feladatban mérték össze tudásukat, és a kategóriák legjobbjai ajándékokban részesültek.

Eredmények:

Tenyeres tartás- lány:

II.Gebei Réka

III. Cseh Jázmin

Tenyeres tartás – fiú:

II. Juhász Bálint

Fonák tartás – lány:

III. Komáromi Lili

Fonák tartás – fiú:

III. Csillag Zsombor

Tenyeres pattogtatás – lány:

II. Kaczkó Lili