szabo_petrafodor_miklos

Szabó Petre                                                                                          Edző: Fodor Miklós

A legfrissebb eredmény!

2014. március 8-9-én került megrendezésre az Országos Asztalitenisz Diákolimpia Döntő Budapesten.

Kecskemét városát, a Spartacus Egyesületet és az Arany János Általános Iskolát csapatban Szabó Petra és Csontos Virág képviselte a Megyei döntő megnyerésének köszönhetően. Érdekesség, hogy két olyan fiatalról van szó akik I-II. korcsoporthoz tartoznak és a csapatoknak I-IV. korcsoport volt a kategóriája! Tehát már az országos döntőbe jutás a Bács-Kiskun megyei verseny megnyerésével is nagy bravúr volt! I-II. leány korcsoportban Szabó Petra Arany János Általános Iskola 3. osztályos tanulója nyerte meg a Bács-Kiskun Megyei döntőt és indulhatott az Országoson a hétvégén.

Petra közel volt a legnagyobb bravúrhoz hiszen a döntőbe jutásért megnyerte az első szettet a későbbi győztes ellen. A harmadik helyért játszott mérkőzésen nagyon jó versenyzéssel szerezte meg a bronz érmet!