fejlec

bendeg

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskolában immár 15. alkalommal ismét megrendezésre került a Nemzetközi Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulója március 28-án. A versenyt a szegedi Bendegúz Akadémia szervezi.

Bács-Kiskun megye különböző területéről 240 tanuló érkezett az iskolába, hogy összemérje tudását. A feladatlapok kitöltése után a kollégák azonnal hozzáláttak a dolgozatok javításához. Addig a vendégeket az iskola tanulói különböző produkciókkal szórakoztatták a tornateremben. Az eredményhirdetésre 17:00 órakor került sor.

Az Arany János Általános Iskola diákjai most is büszkék lehetnek a versenyen elért eredményeikre.

angol

English

Védőháló

Diavetítés

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András