fejlec

 

Frissül !!!

Osztályok

2013-2014

1.a 1.b

Osztályfőnök:  Szőkéné Szabó Gabriella

Osztályfőnök: Putnokiné Nagy Adrienn

Napközis nevelő: Nagy Csilla

Napközis nevelő: Bohács Adrienn

Basa Martin
Bocz Mihály Kevin
Borsos Borisz Boldizsár
Csabai Krisztina
Cseh Anna
Dobóczi Nikolett Mária
Donát Gergő
Dömötör Zsolt Béla
Elekes Antónia
Forgó Olivér
Gerencséri Bence
Király Barnabás
Komáromi Ádám
Kovács Gergő
Kovács Panna
Kujbus Lili Veronika
Lisku István Illés
Maczák Panna
Madi Nikolasz
Magyar Máté Balázs
Máté-Tóth Eszter
Ördög Miklós
Perge Levente
Romhányi Kitti
Sebestyén Zsófia
Szebellédi Anna Saron
Szűcs Péter Máté
Zoltai Bence
Balla Zita
Balog Donát
Baranyi Panka
Bereczki Adrienn
Bódi Tibor
Bodnár Hanna Aranka
Bodonhelyi András
Bozóky Boldizsár
Dobák Fanni
Faragó Botond
Gróf Gergő
Jáger Mátyás Gergő
Jánosi Fedor Balázs
Kiss Lili Anna
Kovács Larina
Krammer Áron
Lukács Tímea
Magyari Míra
Mészáros Simon
Molnár Eliza
Nagy Levente
Pálinkás Máté
Rácz Kincső
Seres Ákos
Somosi Emma
Szabó Ákos
Szabó Hanna Csenge
Szloboda Adél
Szűcs-Tassy Gábor
Tribol Ádám
   
1.c 1.d

Osztályfőnök: Tóth Andrea

Osztályfőnök:

Napközis nevelő: Kovácsné Polyák Anita

Napközis nevelő:

Balog Dorina
Bársony Réka
Csányi Dóra
Csécsei Anasztázia
Dokoupil Olivér
Faragó Tóth Flóra
Fodor Barnabás
Gracza Zsombor
Hajnal-Pap Zsombor
Horváth Kornél
Keszeg Máté
Kispeti Anna
Kocsák Anna Eszter
Konkoly Dzsenifer
Kunyik Norbert
Olajos Dorina
Palincsár Gréta
Petrányi Lilla
Szabó Kata
Szabó Márk
Szarka Liza
Szigeti Anna
Szilvási Bence
Tancsa Marcell
Tercsi Renáta
Tihanics Zalán
Zoboki Anna
Zoboki Fanni
 
   
2.a 2.b

Osztályfőnök:

Osztályfőnök: 

Napközis nevelő:

Napközis nevelő:

   
2.c 2.d

Osztályfőnök: Nagy Gabriella

Osztályfőnök: Putnokiné Nagy Adrienn

Napközis nevelő: Graczáné Tóth Andrea 

Napközis nevelő: Pirisné Dognai Krisztina

Bagaméri OrsolyaBerényi Leila Bódi Levente Bozsik Dorina Dakó Ádám

Fábián András

Fekte András

Fodor NándorNoel

Gergely Gábor

Gyapjas Ferenc

Hojsza Anna

Kocsis Zsófia

Kósa István

Lázity Alexandra

Mongyi András

Muntyán Mercédesz

Nádasdi Anna

Nagy Noel Zsolt

Pálinkás Marcell

Patkós Viktória

Rácz Botond

Rácz Péter

Szabó Péter

Tormási Gréta

Török Zsombor

Vidács Nelli

Virág Tamás Marcell

Bohács Enikő Balogh Anita Behány CsengeBőszén Lili Burka Tamás

Danka Dominik

Farkas Bence

Fodor Vencel Pál

Horváth Lili

Hrabovszky Richárd

Kalmár Anna

Kárpáti Mátyás

Kiss Jázmin

Kovács Barnabás

Kővágó István

Kullai Marcell

Magyar Panna

Pickarczyk Jázmin

Ronkó Áron

Schneider József

Szabó Petra

Szőke-Tóth Norisz

Takács Noémi

Terbe Nikoletta

Varga Zsófia

Veszelszki Áfra

Csenge Zelei Soma

 

3.a 3.b

Osztályfőnök: Bezzegné Rabóczki Jolán

Osztályfőnök: Madár Anikó

Napközis nevelő:

Napközis nevelő:

Antal Csilla

Balogh Kitti

Bereczki Anasztázia

Botos Boglárka

Czidor Milán

Csontos Laura

Dora Ágnes

Erdős Kornél

Faragó Liza

Farkas Bettina

Gáspár Petra

Iván Annamária

Kis Botond

Kis Dorottya

Komáromi Dorina

Kovács Gergely

Lajos Dorina

Lőrik Szabolcs

Mester Adél

Mészáros Gréta

Mizsei Zita

Pálinkás Róbert

Radványi Kende

Szabó Konrád

Takács Boglárka

Tasy Adrienn

Tormási Zsombor

Valter Vanessza

Varga Noel

Bakó Eszter

Beke Martina

Bicskei Leó

Czingráber Márk

Csontos Lili

Csontos Virág

Gombos Kitti

Harkai Orsolya

Kapantzián Levente

Kis Marcella

Kullai Krisztián

László Patrícia

Matuszka Máté

Molnár Szabolcs

Nagy Martin

Niechel Fatime Cintia

Simon Orsolya

Slezák Petra

Szabó Réka

Szabó Zsolt

Székely Zsombor

Vad Benító

Vízhányó Lili

Walter Tamás

Zavadovics Virág

3.c 4.a

Osztályfőnök: Nyúl Attiláné

Osztályfőnök: Modok Gáborné

Napközis nevelő:

Napközis nevelő:

Árvai Zita Bene Norman

Bera Beatrix

Blaskó Dávid

Borza Botond

Csordás Emília

Dokonpil Ronald

Domokos Lilla

Gyepes Gréta

Háklár Erhard

K. Szabó Kristóf

Katona Laura

Kovács Hanga

Lakatos Leonárd

Lantos Imre

Magyari Mikes

Orbán Dominik

Pálos Péter

Sárközi Henriette

Szabadi András

Szűcs Lilien

Tok Imre

Tóth Dániel

Tóth Izabella

Adler Máté Bende Roland

Bordás Zsófia

Csernák Dorina

Csóri Patrícia

Deák Szilárd

Farkas Noémi

Kiss Balázs

Konfár Dávid

Kovács Zoltán

Magyar Olivér

Mérész Petra

Molnár Adrienn

Molnár Liliána

Monus Laura

Nagy Bernadett

Németh Zoltán

Nyakó László

Ölvödi Soma

Pálinkás Balázs

Pásztor Gréta

Pinczés Beatrix

Seres Patrik

Soysal Melinda

Szabados Áron

Szabó Enikő

Szabó Éva

Szebelédi Gergő

Szekeres Gergő

Vessző Máté Attila

 
4.b 4.c

Osztályfőnök: Palincsárné Farkas Szilvia

Osztályfőnök: Tóth Andrea

Napközis nevelő:

 
Baglyas Kata
  Bakró Milán
  Balázs Imre
  Barabás Diána
  Csordás Kamilla
  Erdélyi Korina 
 Horváth Kristóf 
 Király Lili
  Kiss-Orsolya Bence
  Kocsis Dávid
  Kovács Krisztián 
 Kullai László
  Lieber Laura
  Madár Áron
  Mag Daniella
  Marosi Renátó
  Murinai Zsolt
  Nagy Bálint
  Nagygyörgy Henrik
  Oláh Fanni 
 Pajor Áron
  Pásztor Martin
  Pető Anna
  Rácz Réka
  Surányi Kristóf 
 Szarka Boglárka

Zentay Maya

Adorján Antal
Asztalos Csaba
Bóna Noel
Czégány Imola
Csordás Zoltán
Fehér Dzsenifer
Hegyi Gergő
Hernek Szabina
Huszár Vanda
Kanizsai-Nagy Ádám
Károly Péter
Keskeny Dániel
Kiss Péter
Kovács Eszter
Kovács Szabrina
Lantos Balázs
Major Zsolt
Nádasdi Nikolett
Ördög Anna
Palincsár Bianka
Palló Olivér
Sebe Enikő
Szabó Petra
Szabó Réka
Szamler Roland
Szilvási Bálint
Szűcs Lilla
Terbe Roland
Tóth József
Zoboki Karina
 

5.a 5.b

Osztályfőnök: Kissné Szabó Klára

Osztályfőnök: Tóth Tiborné

Balogh Noémi
Baracsi Bálint
Bende Bianka
Bíró Szilárd
Bucskó Ernő
Csontos Gertrúd Orsolya
Faragó Zsombor
Györfi Martin Gyula
Hódi Bernadett Diána
Honti Tamás
Hőgye Dániel Attila
Kasza Bence
Kasza Lili
Kecskés Milán Zsolt
Kónya Krisztina
Korpácsi Hanna
Molnár Attila Erik
Molnár Veronika
Paróczi Pétra
Petreczki Dávid Zoltán
Radványi Dorina
Sebe András László
Szabó Ákos Soma
Szabó Botond
Szőke Gréta
Timbusz Botond
Asztalos Zoé
Brem Szimonetta
Dékány Máté
Fekete Adrienn
Fodor Adrienn
Fodor Klára
Földvári Gabriella Laura
Gerencséri Dávid
Gombos Péter
Jámbrik Noel
Kelecsényi Zita
Kovács Tamás
Kőrösi Viktória
Kunsági Kolos
Král Zsombor
Lakó Roland
Lázity Gergely
Nagy Melinda
Pardi Krisztián
Reszegi Renátó
Riczu Balázs
Sárkány Balázs
Seres Péter
Szabó Péter Ákos
Vessző Kitti

 

5.c 6.a

Osztályfőnök: Novák Lászlóné

Osztályfőnök: Kállai Zsuzsanna

Adler Dominika
Bács Kitti
Bács Petra
Bozsik Gréta Erika
Dobóczi Szimonetta
Dora László
Dora Mária
Farkas Marietta
Fekete Gergő László
Gyenes Réka
Ivaskó Zsófia
K. Szabó Flóra
Konfár Nikoletta
Kovács Zoé Mirjam
Kozma Krisztina
Márton Milán Bence
Molnár Regina
Nádudvari Anna
Nagy Anett
Nagy Gergő
Ötvös Vanda Zoárda
Pinke Natália
Simon Patrik
Sutus Ádám
Tóth Viktória
Acsai Bence
Balázs Luca
Berta Márk
Bicskei Viktor
Csorba Csilla Aliz
Danka Réka
Danka Róbert
Doktor Boglárka
Farkas Richárd
Göbölyös Ákos
Katona Fanni
Kelecsényi Miklós
Kulima Eszter
Magyar Vilmos
Ménkű Fanni
Molnár Ferenc
Nagy Anett
Papesch Viktória
Sebe Anna
Szabó Adrián
Toldi Miklós Dániel
Vinczellér Sándor

 

6.b 6.c

Osztályfőnök: Szabó István

Osztályfőnök: Nagy Péter

Antal Péter
Baky Ákos
Barna Beatrix
Bene Gergő
Bodnár Balázs
Csókai Botond
Honti Barnabás
Horváth Erika
Kapás Brigitta
Kaszala Szilvia Virág
Lehoczki Gréta
Mészáros Márk Mózes
Muntyán Fanni
Murinai Ákos
Nagy Petra
Sárközi Gusztáv
Seres Dominik
Stein Ákos
Szényei Lajos Zoltán
Szombati Barnabás
Váczi Ottó
Balczer Róbert
Csaklós Dorina
Csujok Dzsenifer
Dobos Péter
Dóczi Zsanett
Dömötör Szabolcs
Eszenyi Evelin
Faragó Veronika
Farkas Benjamin
Farkas Gaszton Soma
Füri Balázs
Halasi Balázs
Kovács Álmos
Korvin Fanni
Nádudvari Anita
Nagy Viktor
Nyári Tamás
Szabó Dóra
Szappanos Albert
Szikora Dávid
Szlávik Dzsenifer
Török Szabolcs
7.a 7.b

Osztályfőnök: Szalontai Mária

Osztályfőnök: Szabó Gabriella

Aczél-Szabó Zsolt
Arató Tamás
Asztalos Hella
Balla Szilárd
Balog Réka
Budai Gergő
Cseh Blanka
Csernai Beatrix
Deák Tamara
Farkas Kata
Hajdu Dominik
Jámbor Norbert
Kovács Milán
Kovács Richárd
Leiner Péter
Mérész Beatrix
Pásztor Áron
Pinke Angéla
Potz Johanna
Imrei Norbert
Jakab Ferenc
Kiss Ferenc
Kócsó Beatrix
Kovács Bence
Kunsági Antal
László Klaudia
László Viktória
Mészáros Adrienn
Moravcsik Bence
Nagy Diána
Nagy József
Nagy Lili
Nagy Trisztán
Nagy Zoltán
Romsics Ádám
Simon Dóra
Szűcs Máté
Varga Csenge
7.c 7.d

Osztályfőnök: Balogné Nagy Katalin

Osztályfőnök: Timbuszné Sóber Anikó

Budai Varga Lilián
Csaba Antónia
Herczeg-Kis Patrícia
Kalocsa Anna
Kardos Mónika
Konfár Fanni
Kovács Alexandra
Kovács Bettina
Lőrincz Dávid
Mondig Ingrid Anna
Ötvös Anne Sharon
Perényi Rimai Máté
Perge Barnabás
Pinczés Balázs
Puskás Petra
Sojnóczki Máté
Szabó Ákos
Szelei Krisztián
Vörös Lili
Bende Beáta
Burai Andor
Cserényi Vanda
Faragó Kelli
Fodor Gábor Dominik
Gerencsér Alex
Illés Zita
Jobbágy Kriszina
Kovács Antónia
Kovács Szabina
Kullai Krisztina
Ladányi Petra
Mészáros István
Mizsei Zora
Nagy Nikoletta
Nagy Roland
Peredi Nikoletta
Pesti Marcella
Richter Anett
8.b 8.c

Osztályfőnök: Vargáné Fülöp Andrea

Osztályfőnök: Makay Éva

Balogh Zsófia
Csordás László
Danka Zsófia
Dóka Bence
Fazekas Gábor
Fehér Nándor
Fejes Rita
Felföldi Dzsenifer
Gombos Bence
Göbölyös Márk
Juhász Réka
Kovács Ákos
Lugosi István
Molnár Zsanett
Nagy Kristóf
Riedl László
Rogic Lilla
Sárai-Szabó Zoltán
Szabados Ádám
Szepesi Noémi
Tóth Roland
Tüzes Dorottya
Bajnóczi Fanni
Bakos Milán
Balangó Ákos
Dovydénas Dorottya
Hegyi Ármin
Hornyák Ákos
Győri Vivien
Jobbágy Henrietta
Juhász Fanni Jázmin
Kanizsai-Nagy Ákos
Kovács Lili
Kovács Olívia
Krakovszky Gréta
Kunsági Kíra
Mucsai Zsanett
Nagy Bence
Németh Csaba
Parádi Renáta
Szilágyi Dániel
Szőke-Tóth Berill
Takács Tünde
Tóth Viktória
Varga Diána
8.d  

Osztályfőnök: Juhászné Rozgonyi Márta

 
Ács Kristóf
Bencsik Barnabás
Berta Ildikó
Czégány Enikő
Egri Teodóra
Fábián Dorina
Gelányi Péter
Gyapjas Petronella
Herczeg Sára
Iván Adorján
Jéga-Szabó Áron
Kálmán Bianka
Kapás Noémi
Kocsis Dalma
Mátravölgyi Bátor
Nagygyörgy Nikolett
Nagy Patrik
Nyári Bence
Oláh Gergő
Polyák Kata
Patonai Szabina
Potz Levente
Radnóti Máté
Szakállas Vivien
Tóth Vivien
Varga József
Varga Levente
 

 

 

angol

English

Védőháló

Diavetítés

Menük

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András