fejlec

Csatlakoztunk az Európai Mézes Reggeli Programhoz

A Földművelésügyi Minisztérium és az Országos Magyar Méhészeti Egyesület idén 2015. november 20-án rendezte meg az Európai Mézes Reggeli Programot.

[Not a valid template]

A diákjaink vajas-mézes kenyeret fogyaszthattak reggelire, a méhek biológiájáról, a megporzásról szóló interaktív órán vehettek részt, valamint a méhészek munkájáról is kaptak felvilágosítást. A cél az volt, hogy a szervezők felkeltsék az érdeklődést az egészséges táplálkozás és a természeti értékek iránt. Kollégáink ezen a napon olyan tanrendhez igazítható ütemtervet készítettek, amelyek még inkább felkeltették a tanulók érdeklődését (játékos feladatok az egészséges táplálkozással kapcsolatban ? kiemelve a méz fontos szerepét, rajverseny, interaktív foglalkozások stb.

Köszönjük Hegedűs Gábor méhésznek a program lebonyolításához nyújtott támogatását.

 

[Not a valid template]

 

angol

English

Védőháló

Diavetítés

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András