fejlec

A fenntarthatóság-környezettudatosság témahét keretein belül a 4.osztályosok egy egész napja a “Föld körül” mozgott, így emlékezve meg a FÖLD NAPJÁRÓL. Betűrejtvényt fejtettek, környezetvédelmi-, energia- és hulladék-totót oldottak meg. Verset olvastak, és megfogalmazták saját gondolataikat a környezetükről. Plakátot készítettek, s közben a Földünkről szóló gyönyörű dalokat hallgattak (Michael Jackson: Earth Song – Varga Miklós: Vén Európa – Demjén Ferenc: Honfoglalás – Oláh Ibolya előadásában a Magyarország című dalt).

A felső tagozatosok a TÁPLÁLKOZZ TUDATOSAN! programban vettek részt: játékos feladatokat oldottak meg az egészséges táplálkozással, a vitaminok fontosságával és a tudatos vásárlással, fogyasztással kapcsolatban.

 

 

További képek

 

angol

English

Védőháló

Diavetítés

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András