A fenntarthatóság-környezettudatosság témahét keretein belül a 4.osztályosok egy egész napja a “Föld körül” mozgott, így emlékezve meg a FÖLD NAPJÁRÓL. Betűrejtvényt fejtettek, környezetvédelmi-, energia- és hulladék-totót oldottak meg. Verset olvastak, és megfogalmazták saját gondolataikat a környezetükről. Plakátot készítettek, s közben a Földünkről szóló gyönyörű dalokat hallgattak (Michael Jackson: Earth Song – Varga Miklós: Vén Európa – Demjén Ferenc: Honfoglalás – Oláh Ibolya előadásában a Magyarország című dalt).

A felső tagozatosok a TÁPLÁLKOZZ TUDATOSAN! programban vettek részt: játékos feladatokat oldottak meg az egészséges táplálkozással, a vitaminok fontosságával és a tudatos vásárlással, fogyasztással kapcsolatban.

További képek