fejlec

Kecskeméti Széchenyiváropsi Arany János Általános Iskola

 

A 2015-2016-os tanévben kitűnő tanulmányi eredményt értek el, illetve néhány 4-sel ugyan, de az élmezőnyben végeztek.  Ők a következők: 

 

1.a

 

Bánhegyi András

Kovács-Kalocsa Dávid

Majoros Patrik

Molnár Petra

Marozsi Szilárd

Ördög Balázs

Szűcs Viktória

Török Szofi

Fogl Balázs

Szebellédi Emma

Csuzdi Máté

Vincze Valéria

Szebellédi Bátor

Polyák Emili

Farina Dominik

Szeles Dávid

 

1.b

Ardeleán Vencel

Baán Miron

Dajka Iván

Halász Normann

Ivaskó Vanda

Tóth Beáta Klára

Varga Lenke

Szabó Zita

Geréb Levente

Szabó Roland

Gáldonyi Lőrinc

Szabó Zalán

Jáger Szabolcs

Benedek Dorina

Péli Adél

Fruttus Gergely

Horváth Ákos

Laczi Laura

 

1.c

Árvai Gergő

Bodri Liliána

Kárpáti-Simon Roland

Kovács Kitti Flóra

Kránicz Lili

Rokolya Márk

Terbe Márk

Varga Lujza

Halmos Márton

Fesető Ildikó

Hajagos Konor

Rimóczi Lili

Csizmadia Petra

Hajma Paloma

Kulcsár Noémi

 

1.d

Angyal Gréta

Domonyi Ákos

Elek László

Kiss Laura

Krakovszky Vivien

Nagy Ákos

Rigó Noémi

Gősi Nikolett

Hajnal Viktor

Hegedűs Nikol

Kovács Ákos

Nagy Alexandra

Farkas Laura

Tóth Tamara

 

2.a

Bende Réka

Csík Szonja

Hajagos Norton

Lévai Levente

Rácz Regina

Balla Géza

Kósa Tamara

Krékity Zalán

Rokolya Tímea

Sárközi Jázmin

Gáspár Réka

Gebei Zsolt

Miskár Nóra

 

2.b

Bial Veronika

Bíró György András

Dóka Dávid

Dunai Balázs

Kosztolányi Anna

Lupócz Rézi

Molnár Anna

Mózes Emese

Steinmetz Balázs

Szenczy Dorottya

Toldi Zorka

Vámosi Zétény

Boda Zoltán Kolos

Czeglédi Zselyke

Csávolszki Míra

Kovács Laura

Pálfi Bálint

Szűcs Szilárd

Jáhn Edvin

Király Benedek

Szabó Gergő

 

2.c

Bánhegyi Nándor

Bíró Maja Liza

Bóc Attila Szilveszter

Gáspár Ákos Endre

Szűcs Dóra Kata

Török Luca Etelka

Zsigmond Enikő

Csőszi Balázs

Horváth Angéla

Horváth Szabolcs

Járvás Nóra

Nagy Dominik Máté

Oláh-Nagy Máté

Takács Vivien

Walter Ádám

 

2.d

Bosnyák Virág

Csernák Zsófia

Csonka Zsófia

Décsei Marcell

István Csepke

Tóth Katarina

Velkei Hanna

Ambrózy Réka

Dormán Zsófia

Baradlai Nóra

Major Nóra

Váradi Kitti

 

2.e

Nagy Zsófia

Kővágó Kamilla

Kovács Laura

Palágyi Judit

Kárpáti-Simon Rebeka

Inoka Botond

Gera Viktor

Bognár Krisztina

 

3.a

Forgó Olivér

Király Barnabás

Kovács Gergő

Romhányi Kitti

Kujbus Lili

Madi Nikolasz

Ördög Miklós

Perge Levente

Szebellédi Anna Saron

Dömötör Zsolt

Csabai Krisztina

Zoltai Bence

 

3.b

Bodonhelyi András

Krammer Áron

Balla Zita

Balogh Donát

Lukács Tímea

Nagy Levente

Rácz Kincső

Bozóky Boldizsár

Jáger Mátyás Gergő

Magyari Míra

Pálinkás Máté

Szabó Hanna Csenge

Baranyi Panka

Mészáros Simon

 

3.c

Csányi Dóra

Fodor Barnabás

Kispeti Anna

Mezei Liliána

Palincsár Gréta

Petrányi Lilla

Szigeti Anna

Dokoupil Olivér

Kőmíves Lara

Szarka Liza

Zoboki Anna

Mixtaj Anna

Faragó-Tóth Flóra

Szabó Kata

Zoboki Fanni

 

3.d

Asztalos Eszter Anita

Kaczkó Martin

Kovács Hunor Marcell

Pozsonyi László Ákos

Walter Dávid

Béla Kamilla

Cseh Sára

Schoner Éva

Tyavoda Lilien

Barna Zsombor

Bács Luca

 

 

3.e

Bohács Olivér

Pinke Karola

Rácz Liza

Rigó Viktória

Sárkány Marcell

Simon Barnabás

Fejes Nóra

Fodor Tamás

Forgó Marcell

Fürj Petra Fruzsina

Fűz Lora

Galamb Gergő

Hajnal Norbert

Lantos Szonja

Nagy Zsófia

Zakar Lili

Horváth Olivér

 

4.a

Bende Nóra

Cserényi Helga

Csillag Levente Balázs

Csizmár Dóra

Kovács Donát

Varga Blanka

Árvai Zsófia

Csíkos Benjamin

Kégel Tamás

Kósa Barnabás

Petrovszki-Lajszki Lili

Schoner Gergő

Szántó Anna

Mayer László

 

4.b

Bánhegyi Dániel

Burnác Jasna Dóra

Dajka Dóra

Dóka Enikő

Horváth Zsófia

Majoros Vanda

Molitórisz Károly

Polgár Viola

Székely Borbála

Szűcs Olívia

Vámosi Zsombor

Kolonics Eszter

Miskár Bence

Szegedi Richárd

Veres Rebeka

 

4.c

Fekete Zsombor

Farkas Péter

Farkas Petra

Nagy Benedek

Dudás Péter

Szegedi Bianka

Zakar Bence

 

4.d

Csuka Laura Orsolya

Magos Virág

Vincze Natasa

Nyúl Anna Eszter

Tormási Tícia

Horváth Zita

Institoris Dániel

Prausz Réka Édua

Szlanka Szindi

Bujdosó Villő

Bugya Emese

Dunai Kata

Mikó Krsiztofer

Vágó Ábel

 

5.a

Benák Martin

 

5.b

Czeglédi Kenéz

Sörös Larissza

Trója Levente

 

5.c

Beóka Brandon Dávid

Fodor Nándor Noel

Mongyi András

Rácz Péter Dániel

Gergely Gábor

Bagaméri Orsolya

Bódi Levente

Kocsis Zsófia

Nádasdi Anna

Patkós Viktória

Szabó Petra

 

5.d

Kővágó István

Kis Jázmin

Danka Dominik

Balogh Anita

Bohács Enikő

Fodor Vencel

Takács Noémi

Szabó Petra

Varga Zsófia

 

6.a

Kiss Dorottya Sára

Tasy Adrienn

Kiss Botond

Gáspár Petra

Antal Csilla

 

6.b

Matuszka Máté

Vízhányó Lili

Harkai Orsolya

Béla Vanda

 

6.c

Bíró Amina Barbara

 

7.a

Csernák Dorina

Beóka Trinity

 

7.b

Oláh Fanni

 

7.c

Nádasdi Nikolett

Szűcs Lilla

Palincsár Bianka

 

8.a

Paróczi Petra

 

8.c

Ivaskó Zsófia

 

Gratulálunk a tanulmányi munkájukhoz, további szép sikereket kívánunk.

angol

English

Védőháló

Diavetítés

Menük

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András