fejlec

 

 

A Jövőnkért Alapfokú Művészeti Iskola meghívója                                                 2022. május 24.

 

Énekkarunk a Kórusünnep rendezvényen                                                 2022. május 23.

Két év után ismét megrendezésre került a Kórusünnep című hangverseny. A Bolyai János Gimnáziumban megrendezésre kerülő zenei programra Závori Erika karvezető hívott bennünket. Első alkalommal, egyedüli gyermekkarként vettünk részt ezen az évadzáró kórustalálkozón. Műsorunkon népdalcsokor, kánonok és zongorakíséretes művek szerepeltek. A hangverseny végén közös záróéneklésként majd kétszáz énekkaros énekelte a Viva la musica című kánont.

 

Köszönöm szépen minden kórustagnak a szép éneklést, a bátor kiállást! Öröm volt számunkra, hogy a közönség soraiban énekkarosaink szülei is eljöttek és meghallgathatták éneklésünket.

Bacslia Krisztina – karvezető

A készített videókat IDE kattintva lehet megtekinteni.

 

 

„Aranyos” diákok sikere a Lomis Puccparádé gálaműsoron 2022. május 19.

A Lakótelepi Gyermekekért Alapítvány által hirdetett TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2020-01900 azonosító számú, „Gyűjts szelektíven, élj tudatosan! – a megoldás veled kezdődik” elnevezésű projekt keretében az iskola részt vett 2022. május 14-én szombaton a Lomis PuccParádé – hulladékból ruha és a ReBand – muzsikáló lim-lom programelemekhez kapcsolódó gálaműsoron.

A KEOL-on megjelent cikk és további képek elérhetőek a következő linkre kattintva: KEOL!

 

Meghívó – Jövőnkért Alapfokú Művészeti iskola tanévzárója 2022. május 18.

 

Aranyos tanulónk sportsikere                                          2022. május 12.

 

Kecskemét város polgára leszek – (Béke Általános Iskola, Kecskemét) 2022. május 09.

„Rímek és képek” című képzőművészeti forduló

Bíró Ágota                                  6. b I. hely
Bosnyák Virág                            8. d I. hely
Cseh Jázmin                               6. b II. hely

Felkészítő tanár: Timbuszné Sóber Anikó

 

 

Kecskemét város polgára leszek helytörténeti verseny (Béke Általános Iskola, Kecskemét) 2022. május 09.

„Aranyosok” csapat

Bajáki Benedek Ede                         6. b          II. hely
Molnár-Szabó Fanni Ildikó               6. b
Olajos Szonja                                   6. b
Szloboda Gréta                                6. b


Felkészítő tanárok: Lórné Molnár Tünde, Hajagos Anikó

 

 

Kistérségi Aerobik verseny                                                                                             2022. május 09.

 

Premier – MDSSZ – országos pontszerző és minősítő verseny (Magyar Divat – és Sporttánc Szövetség, Békéscsaba) 2022. május 06.

Gyermek show duó B. kategória

Kormos Borbála              3. b

Kovács Regina                4. a

 

 

Bendegúz Anyanyelvi Tanulmányi Verseny                                         2022. május 03.

Csapó Fanni              2. b          I. hely     megyei
Vass Réka                 2. b          I. hely
Dékány Balázs          2. c          I. hely
Murár Anabella          3. a          I. hely
Tóth Bíborka              4. c          I. hely
Kohut Péter Pál         5. b          I. hely

Felkészítő tanárok: Nyúl Attiláné, Radnai Andrea, Szőkéné Szabó Gabriella, Nagypál-Madár Anikó, Juhászné Rozgonyi Márta Versenyszervező: Deákné Kovácsics Beatrix

 

 

 

Aranyos sikerek a Pusztaszabolcsi Aerobik versenyen                                          2022. április 29.

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola aerobik csapatai, 2022. április 24-én (vasárnap) a Kistérségi Aerobik versenyen vettek részt Pusztaszabolcson. A verseny megyei szintűnek számít, ahol négy iskolai csapatai mérették össze tudásukat. Iskolánk 11 formációt indított, amiből 10 arany és 1 ezüst minősítést sikerült.

1-2. osztály: arany minősítést ért el:
Cserényi Léna, Farkas Kata, Farina Evelyn, Gajdos Mira, Gulyás-Oldal Nóra, Kocsis Zora, Majer Szvetlána, Németh Nóra, Stefánovics Lili, Sóti Noémi, Turi Maja, Vén Adél, Walter Noémi
3-4. osztály: arany minősítést ért el:
Bajnóczi Luca, Balázs Alexa, Cseri Kata, Dániel Viktória, Galamb Nóra, Kállai Luca, Kollár Hanna, Papp Hanna
5-6. osztály: arany minősítést ért el:
Cseh Jázmin, Csuzdi Réka, Farkas Nóra, Füle Laura, Győri Patrícia, Holló Henrietta, Kaczkó Lilien, Kovács Jázmin, Molnár Szabina, Prausz Zselyke, Tóth Anna
Középiskolás csapat: mindkét koreográfia arany minősítést ért el:
Magyar Panna, Magyari Míra, Kónya Zsófia, Palincsár Gréta, Varga Johanna
Trió kategóriában: arany minősítést ért el:
Magyar Panna, Magyari Míra, Palincsár Gréta
Duó kategóriában: arany minősítést ért el:
Csuzdi Réka -Válik Szintia
Magyar Panna-Varga Johanna
Egyéni kategóriában:
Magyar Panna: arany minősítés
Palincsár Gréta: ezüst minősítés
Varga Johanna: arany minősítés

Az aerobik csapatok 5 évvel ezelőtt kezdtek el működni az Arany János Általános Iskolában.
Először a Tehetségnapon mutatkoztak be a csapatok, azóta számos versenyen és fellépésen
vettek részt diákjaink.
Gratulálunk az elért eredményeikhez!
Felkészítő tanáruk: Janovics Zsuzsanna

 

Asztalitenisz Országos Bajnokság (Mohács) U11 egyéni kategória                                           2022. április 22.

 

Galamb Nóra                    4 c                   III. hely

 

 

Általános iskolai beiratkozás 2022.                                                   2022. április 19.

Általános iskolai beiratkozás 2022.

Letöltés: Szülői tájékoztató – 2022.

 

Az Arany János iskola a megye harmadik legeredményesebb iskolája a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen 2022. április 13.

Az Arany János iskola a megye harmadik legeredményesebb iskolája a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen

Holló Henrietta                5. a                 1. hely
Kerekes Mór Benedek    3. a                 2. hely
Zentai Dániel                  4. b                 6. hely
Marino Lorenzo              4. b                 8. hely
Laczkó Levente              3. a                10. hely
Szabó Dorka                  2. a                 11. hely
Végh Napsugár              6. b                 13. hely
Szabó Levente               4. b                 23. hely
Murár Anabella               3. a                 25. hely

Kerekes Mór Benedek   3. a                1. hely csapatversenyben
Laczkó Levente             3. a
Murár Anabella              3. a

Zentai Dániel                4. b                 2. hely csapatversenyben
Marino Lorenzo            4. b
Szabó Levente             4. b

Zentai Dániel, Holló Henrietta és Kerekes Benedek bekerült az országos
döntőbe, melyre Kecskeméten, április 22-ln kerül sor.

Összesített eredményeik alapján a megye 3. legjobb teljesítményét nyújtó iskola lett az Arany János iskola.

Felkészítő tanárok: Dongóné Rózsa Gyöngyi, Szőkéné Szabó Gabriella, Bálintné Mészáros Mónika, Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

 

Iskolánk felsős énekkara az Éneklő Ifjúságon 2022. április 12.

Kecskeméten három év után ismét megrendezésre került a Kodály Társaság szervezésében az Éneklő Ifjúság. Iskolánk énekkara rendszeres fellépője ennek a kórustalálkozónak. Az elmúlt időszak nehézségei ellenére az énekkar lelkesen készült a hangversenyre. Műsorunkon kánonok, népdalfeldolgozások, zongorakíséretes darabok voltak.
Szeretném megköszönni minden kórustagnak a lelkes és szép éneklést!

Bacslia Krisztina – karvezető

 

Az énekkar tagjai, képeink és videóink elérhetőek a következő linken: Iskolánk felsős énekkara az Éneklő Ifjúságon

 

A Jövőnkért Alapfokú Művészeti Iskola nyári tábort szervez. 2022. április 12.

A Jövőnkért Alapfokú Művészeti Iskola nyári tábort szervez.

Egy turnus indul 2022. június 20 – 24 között.
Naponta 7.30 – 16 óráig tartanak a programok.
A helyszínt az Arany János Általános Iskola biztosítja.

További információ és jelentkezési lap: MŰVÉSZETI TÁBOR

 

Kecskemét első Sulisárkány programja 2022. április 07.

MEGHÍVÓ!

Szeretettel hívjuk Kecskemét első Sulisárkány programjára!

Időpont: 2022. május 20-án 14 óra

Helyszín: Benkő Zoltán Szabadidőközpont

Nevezési határidő: 2022. május 10.

Meghívó megtekintése: Meghívó!

 

Jelentkezési lap – napközis tánctábor június 20-24-ig  (Arany János iskolában) 2022. április 04.

Tisztelt Szülők!

Az idei évben is lesz napközis tánctábor itt az Arany János Iskolában. Gémes Timi néni szeretettel várja a mozogni szerető gyerekeket. A további tudnivalókat elolvashatják a jelentkezési lapon.

Jelentkezési lap: Tánctábor jelentkezési lap – 2022.

 

 

Beiskolázási körzetek 2022. április 01.

Felhívás!

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2022/2023. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:
2022. április 21. (csütörtök) 8.00 órától 19.00 óráig
2022. április 22. (péntek) 8.00 órától 19.00 óráig
Tanköteles gyermekét a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára
beíratni. (Nkt. 72. § (1) bek. b) pontja)

Az első évfolyamra történő beíratáskor a gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolványt (a lakcímkártya), az iskolába lépéshez szükséges, fejlettség elérését tanúsító igazolást, valamint a különleges helyzetet igazoló dokumentumokat kell bemutatni.

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén a fenntartó Kecskeméti Tankerületi Központ igazgatója hivatott a felülbírálati kérelmet elbírálni.

Dokumentum: FELHÍVÁS Kecskemét – 2022.

 

Iskolánk Örökös Ökoiskola lett! 2022. március 28.

 

Országos Lotz Károly szövegértési és helyesírási verseny
(Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium)
2022 március 25.

Balla Vince              4. b            4. díj
Kállai Luca              4. c            9. díj

 

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Nagypál-Madár Anikó

 

„ARANYOS” KÓSTOLGATÓ BEISKOLÁZÁSI PROGRAM

 

2022 / 2023.

Kedves Nagycsoportos Óvodások!

 Szeretettel várunk Titeket és Szüleiteket a Kecskeméti Széchenyivárosi

Arany János Általános Iskolába 2022. március 26-án szombaton délután 13 órától 15 óráig a kézműves foglalkozásokra!

A 2022-2023-as tanévben az alábbi tanítók tanítják majd iskolánkban a leendő elsős gyerekeket:

 

1.a  Radnai Andrea osztályvezető tanító

       Virág Izabella tanító

1.b  Bálintné Mészáros Mónika osztályvezető tanító  

       Pirisiné Dognai Krisztina tanító

1.c  Nagypál-Madár Anikó osztályvezető tanító

       Fölföldi Anikó tanító

1.d  Mészáros Zsuzsanna osztályvezető tanító

       Halápiné Visontay Beáta tanító

 

Jól felkészült, tapasztalt, gyermekszerető pedagógusok, akik nagy szeretettel várják a leendő első osztályosokat.

 

Játékos délutáni foglalkozások

A foglalkozásokat a leendő „első osztályos” tanítók vezetik.

Várjuk a leendő első osztályos óvodásokat és szüleiket az Arany János Általános Iskolába.

 

„Kreatív fészek” délután I. emelet 12.

Radnai Andrea, Virág Izabella tanítók                                                                    

„Varázskuckó” délután I. emelet 14.

Bálintné Mészáros Mónika, Pirisiné Dognai Krisztina tanítók

„Tarka-barka” délután I. emelet 13.

Nagypál-Madár Anikó, Fölföldi Anikó tanítók

„Kézműves kuckó” délután I. emelet 11.

Mészáros Zsuzsanna, Halápiné Visontay Beáta tanítók

 

A délután folyamán Lovrity Sándorné intézményvezető válaszol a beiskolázással, beiratkozással kapcsolatos szülői kérdésekre.

 

Leendő elsősök „gólya napja”: 2022. június 16. csütörtök 9-11 óráig

 MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK ISKOLÁNKBA!

 

 

Intézeti napok megnyitása (rádiós műsor)
Arany János emléktábla megkoszorúzása
 

 

8. osztályos tanulóink rajzai – képregények 2022 március 04.

 

Diákolimpia országos döntő
Asztali tenisz”A” kategória lány
2022 február 24.

I-II. korcsoport
Galamb Nóra                    4.c                     IV. hely

 

 

 

Borbély István Emlékverseny – Országos Röplabdatorna (Székesfehérvár)
 IV. korcsoprt fiú 
2022 február 24.

Komáromi Dávid                 6. a                  III. hely
Csillag Zsombor                  6. a
Farina Dominik                    7. a
Halász Norman                   7. b
Veszelszki Kende                7. c
Csikós Ábel                         7. d
Babéj Hunor                        8. b
Nagy Benedek                     8. b
Komáromi Dávid                  6. a                  Csapatok legjobbja különdíj

 

Felkészítő tanár: Nagy Péter

 

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Dél-Hunnia körzeti forduló
2022 február 18.

Fodor Fanni Viola               3. a             V. hely
Szabados Liliána                3. a
Murár Anabella Dóra          3. a

Felkészítő tanár: Szőkéné Szabó Gabriella

 

 

„Aranyos Kóstolgató” Program 2022 február 15.

Tisztelt Szülők!
Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2022. február 28-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.

Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

Király Attila 4. c osztályos tanulónk sakkeredményei. 2022 február 01.

Bács-Kiskun Megyei Rapid Sakk Csapatbajnokság
Király Attila                                   4. c              I. hely
Kistérségi sakkverseny (Lajosmizse)
Király Attila                                   4. c              II. hely
Szalkai Dezső – Tóth György sakkemlékverseny (Pest megyei
Sakkszövetség)
Alsó tagozat
Király Attila                                   4. c              V. hely

 

Sült Krumpli Kupa Rögbi Torna U14 (Székesfehérvár) 2022 február 01.

Palágyi Judit                      8. e        I. hely
Juhász Balázs Kristóf        8. e
Inoka Botond                     8. e

 

Edzők: Köteles Péter, Makai Gábor

 

„Aranyos Kóstolgató” Program leendő első osztályosok számára 2022 január 20.
  1. január 25-én kedden 17 órakor lett volna Lovrity Sándorné intézményvezető iskola bemutatása szülőértekezlet keretében. A járványügyi helyzetre való tekintettel a beiskolázási programok 2022. január 31-ig felfüggesztésre kerültek.

 

 

„Szárnyalás a robotokkal” az Arany János Általános Iskolában 2022 január 07.

Az Arany János Iskolában megvalósuló, „Szárnyalás a robotokkal” címet viselő tehetségműhely célja a beválogatott tehetségek logikai-matematikai, digitális és természettudományos kompetenciáinak fejlesztése.

További részletek a keol cikkére kattintva olvasható.

 

 

Diákolimpia 2022 január 07.

Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság

III-IV. korcsoport magasugrás lány
Tapodi Lili                                          6. b                         III. hely
Budai Vivien Fanni                            7. c
Török Szofi                                        7. a
Molnár Viktória                                  8. a
Járvás Nóra                                       8. c

III-IV. korcsoport távolugrás lány
Tapodi Lili                                           6. b                        VII. hely
Budai Vivien Fanni                             7. c
Nagy Flóra                                         7. a
Péli Adél                                             7. b
Molnár Viktória                                   8. a

Felkészítő tanárok: Balla-Szabó Márta, Juhász Anita, Nagy Péter

 

 

Megyei Diákolimpia 2022 január 07.

Asztalitenisz I-III. korcsoport
Galamb Nóra                                   4. c                           I. hely

 

 

Tanulmányi verseny eredmények 2021-2022. 2022 január 07.

 

Tanulmányi verseny eredmények 2021-2022.

 

,,Aranyos” Kóstolgató – elhalasztva 2022 január 07.

 

Tisztelt Szülők! Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2022. január 31-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.  Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

Iskolánk szeretetcsomagokat adott át a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnak 2021 december 20.

 

 

Adventi gyertyagyújtás (DÖK program) 2021 december 20.

 

 

Balatonfüredi Logika verseny  2021 december 20.

 

Balatonfüredi Logika Verseny (Radnóti Miklós Általános Iskola)

 

Kaldenecker Ármin                                       6. a                              III. hely

Somodi István                                                6. b

Krajcsi Zolna                                                 6. b

 

             

                      

Ördög Balázs                                                 7. a                              III. hely

Rokolya Márk                                                7. c

Lupócz Rézi                                                   8. b                 

 

 

Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

Kodály Zoltán – koszorúzás 2021 december 17.

 

 

 2021. december 16-án koszorút helyezett el iskolánk Kodály Zoltán születésének 139. évfordulója alkalmából.

 

 

 

 

 

Arany kora – Toldi világa komplex műveltségi vetélkedő 2021 december 17.

 

 

Varga Regina                                                   7. a                              III. hely csapatban

Deák Anna Caroline                                        7. b

Laczi Laura                                                     7. b

Petrovszki Bernadett                                       7. b                                                     

 

Felkészítő tanárok: Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta, Hajagos Anikó,

Timbuszné Sóber Anikó

 

 

Előkészítő csapatok tornája – első forduló  2021 december 17.

 

 

Bíró Zelma                                          3. c

Csoma Maja                                        3. b

Dancsó Dorina                                    3. c

Fodor Fanni                                        3. a

Ivácson Izabella                                  3. c

László Vivien                                      3. b

Máté-Tóth Lilla                                   3. a

Murár Anabella                                   3. a

Sipos Mira                                           3. b

Vámos Vivien                                     3. b

Varga Luca                                         3. c

Zsikla Kíra                                          3. b

 

Felkészítő tanár: Bardóczky Judit

 

 

VideoVlog turisztikai – Balatonfüred ajánlóvlog verseny 2021 december 08.

 

Becze Tibor                                                   8  b                             II. hely

Dóka Dávid                                                   8. b

Sebők Viktória                                               8. b

 

 

Felkészítő tanár: Kovács-Bánhalmi Andrea, Törőné Cseke Ildikó

 

 

Hangos olvasási verseny iskolánkban 2021 december 08.

 

Iskolai olvasási verseny eredményhirdetése:

  1. évfolyam

Szabó Dorka     2.a                   I. helyezett

Nemes Vivien   2.b                   II. helyezett

Vén Adél          2.c                   III. helyezett

 

 

 

  1. évfolyam

Bóna Diána      3. a                  I. helyezett

Bíró Zelma       3.c                   II. helyezett

Vámos Vivien  3. b                  III. helyezett

  1. évfolyam

Balla Vince      4.b                   I. helyezett

Pintér Zsófia     4. a                  II. helyezett

Velkei Máté     4.b                   III. helyezett    

           

Minden helyezett tanulónknak gratulálunk!       

 

Tovább a galériához

 

,,ARANYOS” tanulók kimagasló eredményei a Bolyai csapatversenyeken 2021 november 29.

 

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskolában mindig is a legfontosabb feladatok közé tartozott a kiemelkedő képességű gyermekek, tanulók támogatása. Az iskola Akkreditált Kiváló Tehetségpont és Minősített Tehetséggondozó Műhely címmel rendelkezik. A tehetséggondozás folyamatosan hangsúlyos szerepet kap az intézményben. Az iskola versenyeredményei, sikerei is ezt támasztják alá.

Megyei versenyeredmények

Bolyai Matematika Csapatverseny

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

Balla Vince                                          4. b                              II. hely

Zentai Dániel                                       4. b

Marino Lorenzo                                  4. b     

Szabó Levente                                    4. b

 

Molnár Zsanett                                    5. a                              III. hely

Vinkó Mihály                                      5. a

Fekecs Ádám                                      5. b     

Polgár Márk                                        5. b

 

Somodi István                                     6. b                              III. hely

Nagy Rebeka                                      6. c

Őri Balázs Bálint                                 6. c     

Nweke Noa                                         6. c

 

Dóka Dávid                                         8. b                              III. hely

Ittzés Ágnes                                         8. b

Lupócz Rézi                                        8. b     

Bíró Maja                                          8.c

                                                

  

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2021 november 29.

 

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Nagypál-Madár Anikó, Szőkéné Szabó Gabriella, Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta

 

Balla Vince                                          4. b                              III. hely

Zentai Dániel                                       4. b

Olajos Zsanna                                     4. b     

Velkei Máté                                         4. b

 

Murár Anabella                                   3. a                              IV. hely

Szabados Liliána                                 3. a

Török Csanád Róbert                          3. a     

Vincze Vilmos                                     3. a

 

Deák Anna Caroline                            7. b                              IV. hely

Petrovszki Bernadett                           7. b

Tóth Zsófi                                           7. b     

Varga Regina                                       7. b

 

Bujdosó Kincső                                   4. c                              VI. hely

Farkas Zsófia                                       4. c

Tóth Bíborka                                       4. c     

Végh-Körmendi Róza                         4. c                 

 

Intézkedési terv – módosítás 2021 november 09.

 

A helyi intézkedési terv megtekinthető az alábbi linken.

A módosítást kiemelve pedig az alábbi linken.

 

,,Aranyos” Kóstolgató – elhalasztva 2021 november 09.

 

Tisztelt Szülők! Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2021. december 31-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.  Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

,,Aranyos” Kóstolgató 2021 november 03.

 

Tisztelt Szülők!
Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az
Aranyos Kóstolgató beiskolázási programban hirdetett nyílt tanítási
órák (november 10. 11.) elmaradnak, és később kerülnek
megrendezésre. 
Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket. 
Köszönjük megértésüket.
Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

,,Aranyos” Kóstolgató 2021 október 13.

 

Kérem tekintsék meg az óvoda-iskola átmenet megkönnyítése az ,,Aranyos” Kóstolgató programmal – jó gyakorlatunkat az alábbi linken.

 

Széchenyiváros hete 2021 október 06.

 

 

Megkezdődött a Széchenyiváros Hete rendezvénysorozat 2021 október 05.

 

A képeken a megnyitó ünnepség látszik.

További képek

 

Tanévnyitó ünnepély 2021 szeptember 01.

 

 

 

 

„Aranyos Kóstolgató” Program leendő első osztályosok számára 2022 január 20.
  1. január 25-én kedden 17 órakor lett volna Lovrity Sándorné intézményvezető iskola bemutatása szülőértekezlet keretében.
  2. A járványügyi helyzetre való tekintettel a beiskolázási programok 2022. január 31-ig felfüggesztésre kerültek.

 

 

Diákolimpia 2022 január 07.

Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság

III-IV. korcsoport magasugrás lány
Tapodi Lili                                          6. b                         III. hely
Budai Vivien Fanni                            7. c
Török Szofi                                        7. a
Molnár Viktória                                  8. a
Járvás Nóra                                       8. c

III-IV. korcsoport távolugrás lány
Tapodi Lili                                           6. b                        VII. hely
Budai Vivien Fanni                             7. c
Nagy Flóra                                         7. a
Péli Adél                                             7. b
Molnár Viktória                                   8. a

Felkészítő tanárok: Balla-Szabó Márta, Juhász Anita, Nagy Péter

 

 

Megyei Diákolimpia 2022 január 07.

Asztalitenisz I-III. korcsoport
Galamb Nóra                                   4. c                           I. hely

 

 

Tanulmányi verseny eredmények 2021-2022. 2022 január 07.

 

Tanulmányi verseny eredmények 2021-2022.

 

,,Aranyos” Kóstolgató – elhalasztva 2022 január 07.

 

Tisztelt Szülők! Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2022. január 31-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.  Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

Iskolánk szeretetcsomagokat adott át a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnak 2021 december 20.

 

 

Adventi gyertyagyújtás (DÖK program) 2021 december 20.

 

 

Balatonfüredi Logika verseny  2021 december 20.

 

Balatonfüredi Logika Verseny (Radnóti Miklós Általános Iskola)

 

Kaldenecker Ármin                                       6. a                              III. hely

Somodi István                                                6. b

Krajcsi Zolna                                                 6. b

 

             

                      

Ördög Balázs                                                 7. a                              III. hely

Rokolya Márk                                                7. c

Lupócz Rézi                                                   8. b                 

 

 

Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

Kodály Zoltán – koszorúzás 2021 december 17.

 

 

 2021. december 16-án koszorút helyezett el iskolánk Kodály Zoltán születésének 139. évfordulója alkalmából.

 

 

 

 

 

Arany kora – Toldi világa komplex műveltségi vetélkedő 2021 december 17.

 

 

Varga Regina                                                   7. a                              III. hely csapatban

Deák Anna Caroline                                        7. b

Laczi Laura                                                     7. b

Petrovszki Bernadett                                       7. b                                                     

 

Felkészítő tanárok: Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta, Hajagos Anikó,

Timbuszné Sóber Anikó

 

 

Előkészítő csapatok tornája – első forduló  2021 december 17.

 

 

Bíró Zelma                                          3. c

Csoma Maja                                        3. b

Dancsó Dorina                                    3. c

Fodor Fanni                                        3. a

Ivácson Izabella                                  3. c

László Vivien                                      3. b

Máté-Tóth Lilla                                   3. a

Murár Anabella                                   3. a

Sipos Mira                                           3. b

Vámos Vivien                                     3. b

Varga Luca                                         3. c

Zsikla Kíra                                          3. b

 

Felkészítő tanár: Bardóczky Judit

 

 

VideoVlog turisztikai – Balatonfüred ajánlóvlog verseny 2021 december 08.

 

Becze Tibor                                                   8  b                             II. hely

Dóka Dávid                                                   8. b

Sebők Viktória                                               8. b

 

 

Felkészítő tanár: Kovács-Bánhalmi Andrea, Törőné Cseke Ildikó

 

 

Hangos olvasási verseny iskolánkban 2021 december 08.

 

Iskolai olvasási verseny eredményhirdetése:

  1. évfolyam

Szabó Dorka     2.a                   I. helyezett

Nemes Vivien   2.b                   II. helyezett

Vén Adél          2.c                   III. helyezett

 

 

 

  1. évfolyam

Bóna Diána      3. a                  I. helyezett

Bíró Zelma       3.c                   II. helyezett

Vámos Vivien  3. b                  III. helyezett

  1. évfolyam

Balla Vince      4.b                   I. helyezett

Pintér Zsófia     4. a                  II. helyezett

Velkei Máté     4.b                   III. helyezett    

           

Minden helyezett tanulónknak gratulálunk!       

 

Tovább a galériához

 

,,ARANYOS” tanulók kimagasló eredményei a Bolyai csapatversenyeken 2021 november 29.

 

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskolában mindig is a legfontosabb feladatok közé tartozott a kiemelkedő képességű gyermekek, tanulók támogatása. Az iskola Akkreditált Kiváló Tehetségpont és Minősített Tehetséggondozó Műhely címmel rendelkezik. A tehetséggondozás folyamatosan hangsúlyos szerepet kap az intézményben. Az iskola versenyeredményei, sikerei is ezt támasztják alá.

Megyei versenyeredmények

Bolyai Matematika Csapatverseny

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

Balla Vince                                          4. b                              II. hely

Zentai Dániel                                       4. b

Marino Lorenzo                                  4. b     

Szabó Levente                                    4. b

 

Molnár Zsanett                                    5. a                              III. hely

Vinkó Mihály                                      5. a

Fekecs Ádám                                      5. b     

Polgár Márk                                        5. b

 

Somodi István                                     6. b                              III. hely

Nagy Rebeka                                      6. c

Őri Balázs Bálint                                 6. c     

Nweke Noa                                         6. c

 

Dóka Dávid                                         8. b                              III. hely

Ittzés Ágnes                                         8. b

Lupócz Rézi                                        8. b     

Bíró Maja                                          8.c

                                                

  

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2021 november 29.

 

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Nagypál-Madár Anikó, Szőkéné Szabó Gabriella, Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta

 

Balla Vince                                          4. b                              III. hely

Zentai Dániel                                       4. b

Olajos Zsanna                                     4. b     

Velkei Máté                                         4. b

 

Murár Anabella                                   3. a                              IV. hely

Szabados Liliána                                 3. a

Török Csanád Róbert                          3. a     

Vincze Vilmos                                     3. a

 

Deák Anna Caroline                            7. b                              IV. hely

Petrovszki Bernadett                           7. b

Tóth Zsófi                                           7. b     

Varga Regina                                       7. b

 

Bujdosó Kincső                                   4. c                              VI. hely

Farkas Zsófia                                       4. c

Tóth Bíborka                                       4. c     

Végh-Körmendi Róza                         4. c                 

 

Intézkedési terv – módosítás 2021 november 09.

 

A helyi intézkedési terv megtekinthető az alábbi linken.

A módosítást kiemelve pedig az alábbi linken.

 

,,Aranyos” Kóstolgató – elhalasztva 2021 november 09.

 

Tisztelt Szülők! Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2021. december 31-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.  Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

,,Aranyos” Kóstolgató 2021 november 03.

 

Tisztelt Szülők!
Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az
Aranyos Kóstolgató beiskolázási programban hirdetett nyílt tanítási
órák (november 10. 11.) elmaradnak, és később kerülnek
megrendezésre. 
Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket. 
Köszönjük megértésüket.
Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

,,Aranyos” Kóstolgató 2021 október 13.

 

Kérem tekintsék meg az óvoda-iskola átmenet megkönnyítése az ,,Aranyos” Kóstolgató programmal – jó gyakorlatunkat az alábbi linken.

 

Széchenyiváros hete 2021 október 06.

 

 

Megkezdődött a Széchenyiváros Hete rendezvénysorozat 2021 október 05.

 

A képeken a megnyitó ünnepség látszik.

További képek

 

Tanévnyitó ünnepély 2021 szeptember 01.

 

 

 

angol

English

Védőháló

Diavetítés

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András