fejlec

2.A osztály

Osztályfőnök: Szőkéné Szabó Gabriella

Napközis tanító: Kövesdi Gabriella

 

 

Ágoston Laura Réka, Bajnóczi Luca Anna, Balázs Alexa, Balázs Hédi, Bóna Diána, Boros Bence, Décsei Benett, Fodor Fanni Viola, Fóti Barnabás Péter, Hetesi Máté, Jóljárt László, Kerekes Mór Benedek, Kollár Hanna, Krajcsi Sebestyén, Laczkó Levente, Máté-Tóth Lilla, Murár Annabella Dóra, Nagy Anna Laura, Nagy Hunor, Nagy Imre, Somodi Péter Ferenc, Szabados Liliána, Szilveszter Szófia Nóra, Török Csanád Róbert, Vincze Kristóf Ármin, Vincze Vilmos, Zöldág Zalán

 

 

2.B osztály

Osztályfőnök: Putnokiné Nagy Adrienn

Napközis tanító: Bohács Adrienn

 

 

Baán Botond, Barna Polett, Bertai Áron, Czelleng Viktór, Csoma Maja Panka, Csuvár Bulcsú, Dormán Gellért György, Fábián Tünde, Fazekas Johanna, Földvári Ákos, Gál Vince Gergő, Horváth Sára, Ivaskó Nóra, Kakulya Anna, Kormos Borbála, László Vivien, Lédeczi Levente, Mihalcsik Lilla, Molnár Dávid, Pozsár Márk, Sipos Mira, Szabó Nóra, Vámos Vivien Anna, Zsikla Kira Andrea

 

 

2.C osztály

Osztályfőnök: Both Barbara

Napközis tanító: Árva Tóth Zita

 

 

Andóczy-Balog Áron, Balogh Maja Kata, Balogi Adél, Bán Dániel, Bari Adrián Károly, Bíró Zelma, Bozár Nimród, Csizi Kinga, Csizmadia Zsolt, Dancsó Dorina, Dobos Attila Zoárd, Farkas Artúr Iván, Filipcsei Bence, Harangozó Janka, Horváth Zsolt, Ivácson Izabella, Mészáros Judit Hermina, Nagy Kristóf, Nyúl Tamás, Pap Olivér, Strömpl Noel István, Szabó Tamara, Terbe Zalán, Varga Luca

 

3.A osztály

Osztályfőnök: Bezzegné Rabóczki Jolán

Napközis tanító: Bardóczky Judit Gabriella

 

 

Balázs Janka, Balázs Máté Zoltán, Baranyai Lotti, Bognár Balázs, Csernus Patrik, Dávid Hanna Luca, Dezső-Bánki Márk, Dobos Levente, Fazekas Dávid, Giblák Emma Laura, Gottschall Levente, Gulyás Domán, Gyuris Réka, Kiszel Alexandra, Korbács Benett, Kovács Regina, Mencel Míra, Molnár Tamás, Nádas Kinga, Nagy Vivien, Német Kolos, Németh Levente, Patkós Petronella, Pintér Zsófia, Polyák Nelli Jázmin, Riczu-Seres Lili, Sipos-Takács Vanessza Kira, Steklovits Dávid, Szántó Márton, Toriska-Jekő Zalán

 

3.B osztály

Osztályfőnök: Bálintné Mészáros Mónika

Napközis tanító: Pirisiné Dognai Krisztina

 

 

Acsádi Péter, Antal Hédi, Balla Vince, Dudás Noel, Fazekas Máté, Fesető Viktória, Hencz Hanna Gabriella, Hrabovszky Zétény, Kara Zoé Nilla, Károly Andrea Petra, Kelle Adél, Kiss Zsófia, Kósa Dorina, Kőszeghy Zalán, Lajos Nóra, László Máté Zoltán, Marino Lorenzo, Mohay Lili, Olajos Zsanna Éva, Pálfi Milán Ákos, Patai Valentin, Polgár Zita, Seremet Petra Léna, Szabó Levente, Szebellédi Illés Gordon, Tapodi Bence, Taskó Gréta Gitta, Velkei Máté, Zentai Dániel, Zsoldos Lotti

 

3.C osztály

Osztályfőnök: Nagypál-Madár Anikó

Napközis tanító: Fölföldi Anikó

 

 

Bende Bence, Brassai Hunor, Czövek László Árlen, Dániel Viktória, Donát Ákos, Donát Szabolcs, Ecsedi Bence, Farkas Zsófia, Galamb Nóra, Gárgyán Tibor, Halász Csongor, Hernek Hunor Zoltán, Kállai Luca, Király Attila, Kovács Ádám, Kovács Attila, Kovács Réka, Mixtaj Klára, Molnár Nóra, Papp Hanna Lilla, Sinkó Édua, Sinkó Szofia, Steixner Gergő Zsolt, Szabó Benett Imre, Szabó Janka, Szabó Noel Dezső, Tóth Bíborka, Trifont Csenge Dzsenifer, Ugrai Gábor Barnabás, Végh-Körmendi Róza, Verebélyi Natali

 

 

 

4.A osztály

Osztályfőnök: Benéné Nagy Nóra

Napközis tanító: Szatmári Károly

 

 

Bartha Márk Ádám, Boda Keve Csaba, Csillag Viktor Dominik, Csuzdi Réka Sára, Domján Krisztina Anna, Fekete Botond, Fogl Noel, Holló Henrietta, Irsa Kende, Kaczkó Donát, Kis Laura, Kiss Adél Mira, Kunyik Hanna, Mata Dániel, Molnár István Dániel, Molnár Noel, Molnár Zsanett, Mudri Áron, Perge Anna, Polyák Dominik János, Ritter Tibor Márk, Szabados Jázmin, Szalai Tibor, Szeitz Dorina, Szeleczki Zalán, Tóth Tibor, Válik Szintia, Varga Koppány Keve

 

 

4.B osztály

Osztályfőnök: Palincsárné Farkas Szilvia

Napközis tanító: Mészáros Beatrix Andrea

 

 

Adácsi Ádám, Brassai Zalán, Csuvár Barnabás, Faragó Polett, Farkas Marcell Erik, Földvári Szabolcs, Gulyás Gabriella, Hegedűs Szabolcs Máté, Horváth Bianka, Ivkovic Márkó, Kasztory Janka, Kertész Lilian, Kohut Péter Pál, Koncz Attila István, Kovács Dominik, Kovács Levente Viktor, Kovács Nóra, Kránicz Gréta, Lipóth Botond Károly, Molnár Nóra, Nagy Eszter, Oláh-Nagy Mira, Orosz Viktória, Péli Zsófia, Pethő Maja Lili, Polgár Márk, Szokolai-Nagy Máté Péter, Tóth Emma Dóra, Tózer-Nemes Bence, Zag Márk Levente

 


4.C osztály

Osztályfőnök: Tóth Andrea 

Napközis tanító: Szatmári Károly

 

 

Ágoston Kiara Kitti, Bóc Boglárka Tímea, Fábián Csongor Gergő, Hojsza Sebestyén, Kakulya Emma, Kis Levente, Kispéter Alíz Bettina, Kiss Zoltán, Lakatos Igor, Mészáros Hunor, Molnár Máté, Nagy Regina, Nagypál Tamás, Olajos Anna, Pásztor Panna Dóra, Posta Csenge Tímea, Rebek Dominik, Steinmetz Nóra, Szabó Noémi, Szénási Noel Zsolt, Szenczy Zsolt Dániel, Szőke Gréta, Szőke Roland, Szűcs Máté Attila, Tóth Bendegúz, Tóth Miklós Csanád, Vágó Klára, Vass Virág, Werner Máté Richárd

 


5.A osztály

Osztályfőnök: Gyimesi Réka

 

 

 

Árki Brigitta, Bende Ramóna, Csillag Zsombor Zalán, Dobos Ákos, Farkas Nóra Csilla, Fejes Csanád, Füle Laura, Garics Liza, Gebei Réka, Jágfalvi Ármin, Kajtor Léna, Kaldenecker Ármin, Kerekes Ignác Csaba, Komáromi Dávid, Komáromi Lili, László Sára Rebeka, Lőrik Hunor, Mencel Milán, Mihalcsik Balázs, Nagy Dominik Attila, Német Donát, Ordasi Flóra Panna, Ördög Dominik, Petrovszki-Lajszki Zsombor, Polgár Dávid, Pótfi Lara, Radványi Csenge, Schrőder Hanna Dóra, Tóth Bálint, Válik Tibor, Zsiga Lana Tamara

 

 

5.B osztály

Osztályfőnök: Zadravecz Edit

 

 

Aradi Dávid, Bajáki Benedek Ede, Bánhegyi Barnabás, Bíró Ágota, Bíró Borbála, Csávolszki Milán, Cseh Jázmin, Dékány Milán, Erdélyi Véda Janka, Gombos Boglárka, Gór Bence József, Horváth Katalin, Krajcsi Zolna, Kuti Dávid, Mohay Janka, Molnár-Szabó Fanni Ildikó, Ocsenás Noel, Oláh Martin Olivér, Olajos Szonja, Ordasi Luca Sára, Ördög Patrik, Prausz Emese Zselyke, Sebe Vivien, Somodi István Márk, Szabó Barnabás, Szénási Hunor, Szigeti Nóra Zita, Szloboda Gréta, Tapodi Lili, Török Zsombor István, Váczi Kata, Varga Levente, Végh Napsugár

 


5.C osztály

Osztályfőnök: Erdélyiné Perlaki Henrietta

 

 

Ackermann Mór, Adorján Zalán Bendegúz, Borsos Áron Koppány, Csík Szemere Norbert, Dániel Dávid, Elefánti Máté Béla, Fűz Emma, Hernek Szófia, Hornyák Laura, Juhász Bálint József, Kaczkó Lilien, Kalán Bence, Kanizsai-Nagy Zétény, Király Kata, Kiss Károly Barnabás, Korom Dominik, Kovács Jázmin Panna, Kökény Nándor, Lédeczi József, Lédeczi Medox Ármin, Molnár Szabina Dorina, Nagy Rebeka, Nweke Noa, Őri Balázs Bálint, Sóber Gergő, Szipli Ádám, Tóth Anna Jázmin, Vén Anna, Verebélyi Amanda, Vörösmarti Patrik

 

 

6.A osztály

 

Osztályfőnök: Timbuszné Sóber Anikó

 

 

Brád Emese, Csuzdi Máté, Farina Dominik Biagio, Fogl Balázs, Kiss-Szentes Jázmin Noémi, Kollár Dániel, Kunyik Milán, Majoros Patrik, Nagy Flóra, Ördög Balázs, Pádár Darinka, Polyák Emili Zoé, Szabó Jázmin, Szabó Kitti, Szakonyi Ákos, Szebellédi Emma, Szeles Dávid, Szilveszter Hanna Mira, Szűcs Viktória, Tóth Kevin, Török Szofi, Varga Regina

 

 

6.B osztály

Osztályfőnök: Nagy Tamás

 

 

Baán Miron, Balogh Lora, Bódi Gergő Benedek, Bolvári Réka, Deák Anna Caroline, Fruttus Gergely, Gál Zsófia, Gáldonyi Lőrinc, Gulyás Róbert Gergő, Halász Norman, Ivaskó Vanda, Jáger Szabolcs Bulcsú, Laczi Laura, Palincsár Levente László, Péli Adél, Petrovszki Bernadett, Rácz Luca Kamilla, Sándor Zsombor, Szabó Zita, Tóth Zsófi Ágnes, Varga Lenke

 

 

6.C osztály

 

Osztályfőnök: Bodonhelyi Marianna

 

 

Andor Alex Dániel, Bodri Liliána, Budai Vivien Fanni, Csizmadia Petra, Fesető Ildikó, Halász Gábor Milán, Hencz Debóra Evelin, Kárpáti-Simon Roland, Kovács Kitti Flóra, Kránicz Lili, Kulcsár Noémi, Rácz Krisztián, Rimóczi Lili, Rokolya Márk, Terbe Márk, Tóth Barnabás, Varga Lujza, Váróczi Anna Patrícia, Veszelszki Kende Koppány

 

 

6.D osztály

Osztályfőnök: Juhász Anita

 

 

 

Angyal Gréta, Csikós Ábel, Elek László, Gősi Nikolett, Hajnal Viktor, Hegedűs Nikol, Homonyik Lili, Kapás Heléna, Kis Martin Ádám, Kiss Laura, Kovács Ákos, Kovács Roland, Krakovszky Vivien, Molnár Zsófia, Nagy Alexandra Katalin, Nagy Nikolett, Rácz Kristóf, Rigó Noémi, Sajó Angelika, Sárközi Kornél, Sinkó István János, Tóth Tamara Ilona

 

 

7.A osztály

Osztályfőnök: Varga Rita

 

 

Bende Réka Bianka, Bognár Máté, Brád Gábor, Gáspár Réka, Gebei Zsolt, Hanák András, Kássa Botond, Kósa Tamara Emese, Krékity Zalán, Légrádi Atilla József, Lévai Levente Gábor, Miskár Nóra, Molnár Viktória, Oláh Máté, Patkós Marcell, Rácz Regina, Rokolya Tímea, Sárközi Jázmin, Tóth Dávid Alexander, Török Kornél Levente, Zentai András Zalán

 

 

7.B osztály

Osztályfőnök: Törőné Cseke Ildikó

 

 

Asztalos Szintia, Babéj Hunor Norman, Boda Zoltán Kolos, Czeglédi Zselyke, Dóka Dávid, Hubay Attila, Ittzés Ágnes Lilla, Király József Zoltán, Lupócz Rézi, Mózes Emese, Nagy Benedek Gábor, Polgár Blanka, Sebők Viktória, Spang Natália, Szabó Gergő, Szűcs Szilárd, Toldi Zorka

 

 

7.C osztály

 

Osztályfőnök: Balogné Nagy Katalin

 

 

Biró Maja Liza, Bóc Attila Szilveszter, Darabos Milán, Gáspár Ákos Endre, Horváth Angéla, Horváth Szabolcs, Járvás Nóra, Kis Bence, Kiss Mónika, Kócsó Laura Zsófia, Kunos Kristóf Csaba, Lovas Eszter Réka, Márton Maja, Szabó Leona, Szeles Dominik, Szűcs Dóra Kata, Takács Vivien, Tóth Enikő Csenge, Varga Bence

 

 

7.D osztály

 

Osztályfőnök: Kovács-Bánhalmi Andrea

 

 

Adamik Dániel, Ambrózy Réka, Bánfi Kitti, Baradlai Nóra, Bosnyák Virág, Dakó Levente János, Dormán Zsófia Ilona, Faragó Bálint, Kanizsai-Nagy Zalán, Lukács Viktor, Major Nóra Csilla, Nánási Tamás, Radnóti Bence, Steklovits Márk, Szabados Márk, Tóth Ádám, Tóth Jázmin Georgina, Váradi Kitti, Vincze Norbert Benedek, Zetkó Vivien

 

 

7.E osztály

Osztályfőnök: Agárdi Brigitta Beatrix

 

 

Bakos Martin, Bognár Krisztina, Botos Boglárka, Garics Bálint, Inoka Botond, Juhász Balázs Kristóf, Kádár Borbála, Kárpáti-Simon Rebeka, Konkoly Dzsenifer Nauszika, Kovács Laura, Kővágó Kamilla, Nagy Zsófia, Németh Réka, Palágyi Judit Lili, Petres Izabella Noémi, Szűcs Barnabás Gábor, Tóth Boglárka, Tóth Igor, Vékony Zorka

 

 

8.A osztály

Osztályfőnök: Lórné Molnár Tünde

 

 

Csabai Krisztina Janka, Cseh Anna, Csizi Miron, Donát Gergő, Dömötör Zsolt Béla, Gerencséri Bence, Komáromi Ádám, Kovács Panna, Lisku Illés István, Madi Nikolasz, Mata Áron, Máté-Tóth Eszter, Mihók Gábor, Ördög Miklós, Patai Ádám, Szűcs Péter Máté, Zoltai Bence

 

 

8.B osztály

Osztályfőnök: Juhászné Rozgonyi Márta

 

 

Balogh Donát, Bódi Tibor Zsombor, Bodnár Hanna Aranka, Bozóky Boldizsár, Csányi Vilmos, Dobák Fanni, Faragó Botond, Jánosi Fedor Balázs, Kis Lili Anna, Kovács Larina, Magyar Mirella, Magyari Míra, Mészáros Simon, Molnár Eliza, Pádár Zétény, Papp Roland, Seres Ákos, Szabó Hanna Csenge, Tribol Ádám

 

 

8.C osztály

Osztályfőnök: Somodi-Simon Éva

 

 

Bársony Réka, Csécsei Anasztázia, Dokoupil Olivér, Faragó-Tóth Flóra, Hajnal-Pap Zsombor, Hencz András Zakariás, Kocsák Anna Eszter, Kőmives Lara, Kunyik Norbert, Mezei Liliána Kira, Mixtaj Anna, Olajos Dorina, Szabó Márk, Szarka Liza, Szigeti Anna Judit, Szilvási Bence, Tancsa Marcell, Tihanics Zalán, Zoboki Anna, Zoboki Fanni

 

 

8.D osztály

Osztályfőnök: Szekeresné Makay Éva

 

 

Bács Luca, Balázs Erika, Barna Zsombor, Bene László Dominik, Fesető Imre, Gombos Kata, Kónya Zsófia, Kovács Máté Balázs, Molnár Zsófia, Mudri Zalán, Nalivajko Dávid, Rácz Gréti, Rácz Kevin, Szabó Gergő, Tóth Márk Attila, Tyavoda Lilien, Varga Botond, Walter Dávid

 

 

8.E osztály

Osztályfőnök: Deákné Kovácsics Beatrix

 

 

Bohács Olivér, Fejes Lili, Fejes Nóra, Fodor Laura, Fodor Tamás Bence, Forgó Marcell, Fürj Petra Fruzsina, Fűz Lora, Galamb Gergő, Hajnal Norbert István, Horváth Olivér, Kovács Bernát, Kovács Eliza, Kulima Anita, Lantos Szonja, Nagy Zsófia, Nyitrai László, Pinke Karola, Rigó Viktória, Sárkány Marcell, Schrauf Márk Titusz, Tóth Gábor, Tóth-Kocsis Elizabet Nóra, Vezsenyi Georgina, Zakar Lili Mária

 

 

angol

English

Védőháló

Diavetítés

Menük

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András