fejlec

Varjú Lajos Regionális Természettudományi Emlékverseny 2013

img_2912

A Varjú Lajos Természettudományi Emlékverseny

díjazottai

 

Egyéni díjazottak

 

V Helyezés

5. osztály

Kovács Gábor-Kőrösi Csoma Sándor Á. I.

 Varga Lili- Kőrösi Csoma Sándor Á. I.

 6. osztály

 Nagy Anett-Arany

 Gál Milán- Kőrösi Csoma Sándor Á. I.

 7. osztály

 Dobos Dorina-Radnóti Miklós Á. I.

 Faragó Balázs- Bányai

 Putnoki Ferenc- Magyar Ilona Á. I.

 8. osztály

 Oláh Liliána- Kecskeméti Református Á. I.

 Tüzes Dorottya- Arany

 Zubek Károly- Vásárhelyi

 

IV Helyezés

 5. osztály

 Ördög Csaba- Mátyás Király Á. I.

 Bíró Szilárd- Arany

 6. osztály

 Varsányi Norbert- Petőfi, Nagykőrös

 Mayer Botond- Eötvös Lóránd Á. I.

 7. osztály

 Dobák Dávid- Katona

 Szedresi Luca- Bányai

 8. osztály

 Gucsi Bálint- Bányai

 Gyergyádesz László- Kecskeméti Református Á. I.

 

Bronz Oklevél

 5. osztály

 Kele Zsombor-Mátyás Király Á. I.

 Pálfi Zsolt- Eötvös Lóránd Á. I.

 6. osztály

 Nagy Márton- Arany J. Református Á. I.

 Karikó Petra- Petőfi Nagykőrös

 7. osztály

 Makai Ádám- Fekete István Á. I.

 Galambos Ágnes- Kecskeméti Református Á. I.

 8. osztály

 Szabados Ádám- Arany

 Rácz Donát- Bányai Júlia Gimnázium

 Kovács Ákos- Arany

 

Ezüst Oklevél

 5. osztály

 Cseh Erik- Lánchíd u. Á. I.

 Orbán Anna- Eötvös Lóránd Á. I.

 6. osztály

 Tóth Ramóna- Petőfi, Nagykőrös

 Szintia Major Eszter- Kőrösi Csoma Sándor Á. I.

 7. osztály

 Simon Dániel Gábor- Bányai Júlia Gimnázium

 Darabos Máté- Kőrösi Csoma Sándor Á. I.

 8. osztály

 Dovydénas Dorottya- Arany

 Nagy László- Kőrösi Csoma Sándor Á. I.

 

Arany Oklevél

 5. osztály

 Medgyesi Gyöngyi- Zrínyi

 6. osztály

 Matula Árpád- Kecskeméti Református Á. I.

 Sebe Anna- Arany J. Á. I.

 7. osztály

 Mamuzsics Gergő- Zrínyi


 Az évfolyamok győztesei

 5.osztály Kiss Hajnalka-Petőfi,Nagykőrös

 6.osztály Bodnár Balázs-Arany

 7.osztály Juhász Péter-Jakabszállás-Fülöpjakab

 8.osztály Bencsik Barnabás-Arany


CSAPATVERSENY

 5.osztály

 BRONZ

 Lánchíd u Á.I.-Cseh Erik, Kell Nikolett, Szabó Anna


EZÜST

 Zrínyi Ilona Á.I.-Medgyesi Gyöngyi, Kisjuhász Anna, Kozák Zsombor


ARANY

 Eötvös Lóránd Általános Iskola-Orbán Anna, Pálfi Zsolt, Király Dorka


6. osztály

 BRONZ

 Kőrösi Csoma Sándor Á.I.-Szintai Major Eszter, Gál Milán, Barfus Anna


EZÜST

 Kecskeméti Református általános Iskola-Matula Árpád, Csontos Laura, Makai Béla


ARANY

 Petőfi Sándor Általános Iskola-Tóth Ramóna, Karikó Petra, Varsányi Norbert


7.osztály

 Bronz

 Zrínyi Ilona Általános Iskola-Mamuzsics Gergő, Szénasi Attila, Csáky Janka


EZÜST

 Fekete István Általános Iskola- Makai Ádám, Tóth Vivien, Jázsgulyás Attila


ARANY

 Bányai Júlia Gimnázium-Simon Dániel Gábor, Szedresi Luca, Faragó Balázs


8.osztály

 BRONZ

 Kecskeméti Református Általános Iskola-Gyergyádesz László, Oláh Liliána, Rostás Anna


EZÜST

 Petőfi Sándor Általános Iskola-Vozár Viktor, Varsányi Gábor, Nyerges Lilla


ARANY

 Bányai Júlia Gimnázium-Rácz Donát, Gucsi Bálint, Deák Léna


 

 A TEHETSÉGNAPOT TÁMOGATTÁK

 Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata

 Széchenyiváros-Máriahegy-Miklovics telep Városrészi Önkormányzat

 Lakótelepi Gyermekekért Alapítvány

 VM Verso Kft.

 Petőfi Nyomda

 Cseh Pékség

 Apáczai Kiadó

 Kunság Volán

 Jégszilánk Kft.

 Kiskunsági Nemzeti Park

 Szamler László

 Szamlerné Kárpáti Mónika

 Phoenix-Mecano Kecskemét kft


 

 

[Not a valid template]

 

 

angol

English

Védőháló

Diavetítés

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András