fejlec

VARJÚ LAJOS EREDMÉNYEK

 

Csapatok

5. osztály

3. Kecskeméti Corvin Mátyás Ált. Isk. ( Mohácsi Donát, Golyha Csaba, Tóth Fruzsina )

2. Kecskemét Református Ált. Isk.  (  Farkas Jázmin, Osztényi József, Aczél-Szabó János )

1. Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Isk. ( Jádi Dominik, Tóth Titusz, Kis Bálint )

 

6. osztály

3.Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk. ( Bodnár Milán, Turán Barna, Kiss Marcell )

2. Balatonfüred Eötvös Lóránd Ált. Isk. ( Orbán Anna, Pálfi Zsolt, Szurma András )

1. Szolnoki Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. ( Kovács Gábor, Kertész Tamás, Székelyhidi Klára )

 

7. osztály

3. Szolnoki Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. ( Szintai-Major Eszter, Bartus Anna, Gyöngyösi

Krisztián )

2. Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk. ( Szécsi Virág, Lapu Kolos,

Subicz Angéla )

1. Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk. ( Birkás Balázs, Horváth András, Szűcs Máté )

 

8. osztály

3. Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk. ( Szondi Máté, Kohl Dóra, Fónagy Zsanna )

2. Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált. Isk. ( Balog Réka, Szelei Krisztián, Cserényi

Vanda )

1. Kecskemét Katona József Gimnázium ( Dobák Dávid, Faragó Frigyes, Pottondi Csaba )

 

Egyéni eredmények

VI. helyezés

5. osztály:

Bán Bence               Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált.Isk.

Szűcs Lilla               Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált. Isk.

 

6. osztály:

Fodor Kára                Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.

Medgyesi Gyöngyi    Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált.Isk.

 

7. osztály:

Jászgulyás Ádám        Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.

Barna Beatrix              Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.

Tóth Tímea                  Balatonfüred Radnóti Miklós Ált.Isk.

 

8. osztály:

Kohl Dóra                    Balatonfüred Radnóti Miklós Ált.Isk.

Potz Johanna              Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.

Pinke Angéla               Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.

 

V. helyezés

5. osztály:

Kis Bálint                  Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált.Isk.

Bíró Armand            Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált.Isk.

Ádám Judit              Kecskeméti Vásárhelyi Pál Ált.Isk.

Gábris Levente        Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált.Isk.

 

6. osztály:

Rónay Alíz                   Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált.Isk.

Varga Lili                     Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált.Isk.

 

7. osztály:

Gál Milán                       Szolnoki Kőrösi Csoma Sándot Ált.Isk.

Gyöngyösi Krisztián      Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált.Isk.

Bartus Anna                  Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált.Isk.

 

8. osztály:

Szelei Krisztián               Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.

Szondi Máté                    Balatonfüred Radnóti Miklós Ált.Isk.

Mihályi Vivien                 Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.

Náhoczki Áron                Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált.Isk.

 

IV. helyezés

5. osztály:

Osztényi József                      Kecskemét Református Ált.Isk.

Aczél-Szabó János                 Kecskemét Református Ált.Isk.

 

6. osztály

Kertész Tamás                        Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált.Isk.

Kovács Anna                           Kecskemét Belvárosi Zrinyí Ilona Ált.Isk.

Récsi Péter                              Lánchíd Utcai Ált. Isk.

 

7. osztály:

Lapu Kolos                     Szolnoki Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált.Isk.

Horváth András              Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk.

Rohács Renáta              Kecskeméti Vásárhelyi Pál Ált.Isk.

 

8. osztály:

Faragó Frigyes                  Kecskemét Katona József Gimnázium

Barhács Balázs                 Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált.Isk.

 

Bronz

5.osztály.

Farkas Jázmin     Kecskeméti Református Ált. Isk.

Golyha Csaba      Kecskeméti Corvin Mátyás Ált. Isk.

 

6. osztály:

Bodnár Milán       Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk.

Ördög Csaba       Kecskeméti Corvin Mátyás Ált. Isk.

 

7. osztály:

Nagy Petra          Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált. Isk.

 

8. osztály.

Balog Réka         Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált. Isk.

 

Ezüst

5. osztály:

Tóth Titusz                       Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Isk.

Mohácsi Donát                Kecskeméti Corvin Mátyás ált. Isk.

 

6. osztály:

Székelyhidi Klára            Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.

 

7. osztály:

Szintai ?Major Eszter     Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.

Csontos Laura                Kecskeméti Református Ált. Isk.

 

8. osztály:

Dobák Dávid                   Kecskemét Katona József Gimnázium

Molnár Balázs                Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

 

Arany

5. osztály:

Jádi Dominik                      Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Isk.

 

6. osztály:

Kovács Gábor                     Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.

 

7. osztály:

Birkás Balázs                      Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk.

Matula Árpád                      Kecskeméti Református Ált. Isk.

 

8. osztály:

Simon Dániel                      Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

 

Az évfolyamok egyéni győztesei

5. osztály: Szabó Árpád      Kecskeméti Vásárhelyi Pál Ált. Isk.

6. osztály: Orbán Anna       Balatonfüred Eötvös Lóránd Ált. Isk.

7. osztály:  Szécsi Virág      Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.

8. osztály: Juhász Péter      Jakabszállási Ált. Isk.

 

[Not a valid template]

angol

English

Védőháló

Diavetítés

Menük

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András