Víz témahét 2014. március 17 – 20.

Víz világnapja

Vizzel kapcsolatos mondások

Versek a vízről

Kedves Érdeklődők!

A Víz Világnapja alkalmából (március 22.) témahetet szerveztünk a Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskolában.

A témahét több színtéren is zajlott. A lenti táblázatba vezettük fel a tanóra keretén belül megvalósított eseményeket.

Ezek mellett a vizualizációt hívtuk segítségül az összetartozás és fenntarthatóság eszméjének erősítésére, azzal az akcióval, hogy március 21-én kékbe öltöztettük a tanulókat és munkatársainkat.

A harmadik csatlakozási pontja a témahétnek a folyosókon és faliújságokon kifüggesztett (a vízzel kapcsolatos) gondolatokkal, versekkel, szólásokkal és közmondásokkal való találkozás volt.

ALSÓS ÉVFOLYAMOK

ÉVFOLYAM FELADAT
1. Plakát készítése (osztályonként 1 db A3 méretben pl. fotók, képek ragasztásával készítve,
téma: Mit jelent Nekem a víz)