fejlec

 

„Aranyos Kóstolgató” Program leendő első osztályosok számára 2022 január 20.
  1. január 25-én kedden 17 órakor lett volna Lovrity Sándorné intézményvezető iskola bemutatása szülőértekezlet keretében. A járványügyi helyzetre való tekintettel a beiskolázási programok 2022. január 31-ig felfüggesztésre kerültek.

 

 

Diákolimpia 2022 január 07.

Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság

III-IV. korcsoport magasugrás lány
Tapodi Lili                                          6. b                         III. hely
Budai Vivien Fanni                            7. c
Török Szofi                                        7. a
Molnár Viktória                                  8. a
Járvás Nóra                                       8. c

III-IV. korcsoport távolugrás lány
Tapodi Lili                                           6. b                        VII. hely
Budai Vivien Fanni                             7. c
Nagy Flóra                                         7. a
Péli Adél                                             7. b
Molnár Viktória                                   8. a

Felkészítő tanárok: Balla-Szabó Márta, Juhász Anita, Nagy Péter

 

 

Megyei Diákolimpia 2022 január 07.

Asztalitenisz I-III. korcsoport
Galamb Nóra                                   4. c                           I. hely

 

 

Tanulmányi verseny eredmények 2021-2022. 2022 január 07.

 

Tanulmányi verseny eredmények 2021-2022.

 

,,Aranyos” Kóstolgató – elhalasztva 2022 január 07.

 

Tisztelt Szülők! Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2022. január 31-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.  Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

Iskolánk szeretetcsomagokat adott át a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnak 2021 december 20.

 

 

Adventi gyertyagyújtás (DÖK program) 2021 december 20.

 

 

Balatonfüredi Logika verseny  2021 december 20.

 

Balatonfüredi Logika Verseny (Radnóti Miklós Általános Iskola)

 

Kaldenecker Ármin                                       6. a                              III. hely

Somodi István                                                6. b

Krajcsi Zolna                                                 6. b

 

             

                      

Ördög Balázs                                                 7. a                              III. hely

Rokolya Márk                                                7. c

Lupócz Rézi                                                   8. b                 

 

 

Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

Kodály Zoltán – koszorúzás 2021 december 17.

 

 

 2021. december 16-án koszorút helyezett el iskolánk Kodály Zoltán születésének 139. évfordulója alkalmából.

 

 

 

 

 

Arany kora – Toldi világa komplex műveltségi vetélkedő 2021 december 17.

 

 

Varga Regina                                                   7. a                              III. hely csapatban

Deák Anna Caroline                                        7. b

Laczi Laura                                                     7. b

Petrovszki Bernadett                                       7. b                                                     

 

Felkészítő tanárok: Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta, Hajagos Anikó,

Timbuszné Sóber Anikó

 

 

Előkészítő csapatok tornája – első forduló  2021 december 17.

 

 

Bíró Zelma                                          3. c

Csoma Maja                                        3. b

Dancsó Dorina                                    3. c

Fodor Fanni                                        3. a

Ivácson Izabella                                  3. c

László Vivien                                      3. b

Máté-Tóth Lilla                                   3. a

Murár Anabella                                   3. a

Sipos Mira                                           3. b

Vámos Vivien                                     3. b

Varga Luca                                         3. c

Zsikla Kíra                                          3. b

 

Felkészítő tanár: Bardóczky Judit

 

 

VideoVlog turisztikai – Balatonfüred ajánlóvlog verseny 2021 december 08.

 

Becze Tibor                                                   8  b                             II. hely

Dóka Dávid                                                   8. b

Sebők Viktória                                               8. b

 

 

Felkészítő tanár: Kovács-Bánhalmi Andrea, Törőné Cseke Ildikó

 

 

Hangos olvasási verseny iskolánkban 2021 december 08.

 

Iskolai olvasási verseny eredményhirdetése:

  1. évfolyam

Szabó Dorka     2.a                   I. helyezett

Nemes Vivien   2.b                   II. helyezett

Vén Adél          2.c                   III. helyezett

 

 

 

  1. évfolyam

Bóna Diána      3. a                  I. helyezett

Bíró Zelma       3.c                   II. helyezett

Vámos Vivien  3. b                  III. helyezett

  1. évfolyam

Balla Vince      4.b                   I. helyezett

Pintér Zsófia     4. a                  II. helyezett

Velkei Máté     4.b                   III. helyezett    

           

Minden helyezett tanulónknak gratulálunk!       

 

Tovább a galériához

 

,,ARANYOS” tanulók kimagasló eredményei a Bolyai csapatversenyeken 2021 november 29.

 

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskolában mindig is a legfontosabb feladatok közé tartozott a kiemelkedő képességű gyermekek, tanulók támogatása. Az iskola Akkreditált Kiváló Tehetségpont és Minősített Tehetséggondozó Műhely címmel rendelkezik. A tehetséggondozás folyamatosan hangsúlyos szerepet kap az intézményben. Az iskola versenyeredményei, sikerei is ezt támasztják alá.

Megyei versenyeredmények

Bolyai Matematika Csapatverseny

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

Balla Vince                                          4. b                              II. hely

Zentai Dániel                                       4. b

Marino Lorenzo                                  4. b     

Szabó Levente                                    4. b

 

Molnár Zsanett                                    5. a                              III. hely

Vinkó Mihály                                      5. a

Fekecs Ádám                                      5. b     

Polgár Márk                                        5. b

 

Somodi István                                     6. b                              III. hely

Nagy Rebeka                                      6. c

Őri Balázs Bálint                                 6. c     

Nweke Noa                                         6. c

 

Dóka Dávid                                         8. b                              III. hely

Ittzés Ágnes                                         8. b

Lupócz Rézi                                        8. b     

Bíró Maja                                          8.c

                                                

  

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2021 november 29.

 

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Nagypál-Madár Anikó, Szőkéné Szabó Gabriella, Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta

 

Balla Vince                                          4. b                              III. hely

Zentai Dániel                                       4. b

Olajos Zsanna                                     4. b     

Velkei Máté                                         4. b

 

Murár Anabella                                   3. a                              IV. hely

Szabados Liliána                                 3. a

Török Csanád Róbert                          3. a     

Vincze Vilmos                                     3. a

 

Deák Anna Caroline                            7. b                              IV. hely

Petrovszki Bernadett                           7. b

Tóth Zsófi                                           7. b     

Varga Regina                                       7. b

 

Bujdosó Kincső                                   4. c                              VI. hely

Farkas Zsófia                                       4. c

Tóth Bíborka                                       4. c     

Végh-Körmendi Róza                         4. c                 

 

Intézkedési terv – módosítás 2021 november 09.

 

A helyi intézkedési terv megtekinthető az alábbi linken.

A módosítást kiemelve pedig az alábbi linken.

 

,,Aranyos” Kóstolgató – elhalasztva 2021 november 09.

 

Tisztelt Szülők! Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2021. december 31-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.  Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

,,Aranyos” Kóstolgató 2021 november 03.

 

Tisztelt Szülők!
Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az
Aranyos Kóstolgató beiskolázási programban hirdetett nyílt tanítási
órák (november 10. 11.) elmaradnak, és később kerülnek
megrendezésre. 
Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket. 
Köszönjük megértésüket.
Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

,,Aranyos” Kóstolgató 2021 október 13.

 

Kérem tekintsék meg az óvoda-iskola átmenet megkönnyítése az ,,Aranyos” Kóstolgató programmal – jó gyakorlatunkat az alábbi linken.

 

Széchenyiváros hete 2021 október 06.

 

 

Megkezdődött a Széchenyiváros Hete rendezvénysorozat 2021 október 05.

 

A képeken a megnyitó ünnepség látszik.

További képek

 

Tanévnyitó ünnepély 2021 szeptember 01.

 

 

 

 

„Aranyos Kóstolgató” Program leendő első osztályosok számára 2022 január 20.
  1. január 25-én kedden 17 órakor lett volna Lovrity Sándorné intézményvezető iskola bemutatása szülőértekezlet keretében.
  2. A járványügyi helyzetre való tekintettel a beiskolázási programok 2022. január 31-ig felfüggesztésre kerültek.

 

 

Diákolimpia 2022 január 07.

Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság

III-IV. korcsoport magasugrás lány
Tapodi Lili                                          6. b                         III. hely
Budai Vivien Fanni                            7. c
Török Szofi                                        7. a
Molnár Viktória                                  8. a
Járvás Nóra                                       8. c

III-IV. korcsoport távolugrás lány
Tapodi Lili                                           6. b                        VII. hely
Budai Vivien Fanni                             7. c
Nagy Flóra                                         7. a
Péli Adél                                             7. b
Molnár Viktória                                   8. a

Felkészítő tanárok: Balla-Szabó Márta, Juhász Anita, Nagy Péter

 

 

Megyei Diákolimpia 2022 január 07.

Asztalitenisz I-III. korcsoport
Galamb Nóra                                   4. c                           I. hely

 

 

Tanulmányi verseny eredmények 2021-2022. 2022 január 07.

 

Tanulmányi verseny eredmények 2021-2022.

 

,,Aranyos” Kóstolgató – elhalasztva 2022 január 07.

 

Tisztelt Szülők! Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2022. január 31-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.  Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

Iskolánk szeretetcsomagokat adott át a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnak 2021 december 20.

 

 

Adventi gyertyagyújtás (DÖK program) 2021 december 20.

 

 

Balatonfüredi Logika verseny  2021 december 20.

 

Balatonfüredi Logika Verseny (Radnóti Miklós Általános Iskola)

 

Kaldenecker Ármin                                       6. a                              III. hely

Somodi István                                                6. b

Krajcsi Zolna                                                 6. b

 

             

                      

Ördög Balázs                                                 7. a                              III. hely

Rokolya Márk                                                7. c

Lupócz Rézi                                                   8. b                 

 

 

Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

Kodály Zoltán – koszorúzás 2021 december 17.

 

 

 2021. december 16-án koszorút helyezett el iskolánk Kodály Zoltán születésének 139. évfordulója alkalmából.

 

 

 

 

 

Arany kora – Toldi világa komplex műveltségi vetélkedő 2021 december 17.

 

 

Varga Regina                                                   7. a                              III. hely csapatban

Deák Anna Caroline                                        7. b

Laczi Laura                                                     7. b

Petrovszki Bernadett                                       7. b                                                     

 

Felkészítő tanárok: Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta, Hajagos Anikó,

Timbuszné Sóber Anikó

 

 

Előkészítő csapatok tornája – első forduló  2021 december 17.

 

 

Bíró Zelma                                          3. c

Csoma Maja                                        3. b

Dancsó Dorina                                    3. c

Fodor Fanni                                        3. a

Ivácson Izabella                                  3. c

László Vivien                                      3. b

Máté-Tóth Lilla                                   3. a

Murár Anabella                                   3. a

Sipos Mira                                           3. b

Vámos Vivien                                     3. b

Varga Luca                                         3. c

Zsikla Kíra                                          3. b

 

Felkészítő tanár: Bardóczky Judit

 

 

VideoVlog turisztikai – Balatonfüred ajánlóvlog verseny 2021 december 08.

 

Becze Tibor                                                   8  b                             II. hely

Dóka Dávid                                                   8. b

Sebők Viktória                                               8. b

 

 

Felkészítő tanár: Kovács-Bánhalmi Andrea, Törőné Cseke Ildikó

 

 

Hangos olvasási verseny iskolánkban 2021 december 08.

 

Iskolai olvasási verseny eredményhirdetése:

  1. évfolyam

Szabó Dorka     2.a                   I. helyezett

Nemes Vivien   2.b                   II. helyezett

Vén Adél          2.c                   III. helyezett

 

 

 

  1. évfolyam

Bóna Diána      3. a                  I. helyezett

Bíró Zelma       3.c                   II. helyezett

Vámos Vivien  3. b                  III. helyezett

  1. évfolyam

Balla Vince      4.b                   I. helyezett

Pintér Zsófia     4. a                  II. helyezett

Velkei Máté     4.b                   III. helyezett    

           

Minden helyezett tanulónknak gratulálunk!       

 

Tovább a galériához

 

,,ARANYOS” tanulók kimagasló eredményei a Bolyai csapatversenyeken 2021 november 29.

 

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskolában mindig is a legfontosabb feladatok közé tartozott a kiemelkedő képességű gyermekek, tanulók támogatása. Az iskola Akkreditált Kiváló Tehetségpont és Minősített Tehetséggondozó Műhely címmel rendelkezik. A tehetséggondozás folyamatosan hangsúlyos szerepet kap az intézményben. Az iskola versenyeredményei, sikerei is ezt támasztják alá.

Megyei versenyeredmények

Bolyai Matematika Csapatverseny

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Balogné Nagy Katalin, Gyimesi Réka

 

Balla Vince                                          4. b                              II. hely

Zentai Dániel                                       4. b

Marino Lorenzo                                  4. b     

Szabó Levente                                    4. b

 

Molnár Zsanett                                    5. a                              III. hely

Vinkó Mihály                                      5. a

Fekecs Ádám                                      5. b     

Polgár Márk                                        5. b

 

Somodi István                                     6. b                              III. hely

Nagy Rebeka                                      6. c

Őri Balázs Bálint                                 6. c     

Nweke Noa                                         6. c

 

Dóka Dávid                                         8. b                              III. hely

Ittzés Ágnes                                         8. b

Lupócz Rézi                                        8. b     

Bíró Maja                                          8.c

                                                

  

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2021 november 29.

 

Felkészítő tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Nagypál-Madár Anikó, Szőkéné Szabó Gabriella, Lórné Molnár Tünde, Juhászné Rozgonyi Márta

 

Balla Vince                                          4. b                              III. hely

Zentai Dániel                                       4. b

Olajos Zsanna                                     4. b     

Velkei Máté                                         4. b

 

Murár Anabella                                   3. a                              IV. hely

Szabados Liliána                                 3. a

Török Csanád Róbert                          3. a     

Vincze Vilmos                                     3. a

 

Deák Anna Caroline                            7. b                              IV. hely

Petrovszki Bernadett                           7. b

Tóth Zsófi                                           7. b     

Varga Regina                                       7. b

 

Bujdosó Kincső                                   4. c                              VI. hely

Farkas Zsófia                                       4. c

Tóth Bíborka                                       4. c     

Végh-Körmendi Róza                         4. c                 

 

Intézkedési terv – módosítás 2021 november 09.

 

A helyi intézkedési terv megtekinthető az alábbi linken.

A módosítást kiemelve pedig az alábbi linken.

 

,,Aranyos” Kóstolgató – elhalasztva 2021 november 09.

 

Tisztelt Szülők! Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az „Aranyos Kóstolgató” beiskolázási programban 2021. december 31-ig meghirdetett programok felfüggesztésre kerülnek, és később kerülnek megrendezésre. Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket.  Köszönjük megértésüket.

Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

 

,,Aranyos” Kóstolgató 2021 november 03.

 

Tisztelt Szülők!
Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járvány fokozódása miatt az
Aranyos Kóstolgató beiskolázási programban hirdetett nyílt tanítási
órák (november 10. 11.) elmaradnak, és később kerülnek
megrendezésre. 
Amint az új időpont kiderül, értesíteni fogjuk Önöket. 
Köszönjük megértésüket.
Üdvözlettel: Lovrity Sándorné intézményvezető

 

,,Aranyos” Kóstolgató 2021 október 13.

 

Kérem tekintsék meg az óvoda-iskola átmenet megkönnyítése az ,,Aranyos” Kóstolgató programmal – jó gyakorlatunkat az alábbi linken.

 

Széchenyiváros hete 2021 október 06.

 

 

Megkezdődött a Széchenyiváros Hete rendezvénysorozat 2021 október 05.

 

A képeken a megnyitó ünnepség látszik.

További képek

 

Tanévnyitó ünnepély 2021 szeptember 01.

 

 

 

angol

English

Védőháló

Diavetítés

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András