FELHÍVÁS

ReSelfie

Online fotó(selfie) akció

ReSelfie – háztartási szelektív hulladékgyűjtés és hulladékcsökkentés jó gyakorlatai.

A Gyűjts szelektíven, élj sportosan! – a megoldás Veled kezdődik elnevezésű program keretében, a Földművelésügyi Minisztérium támogatásával a Lakótelepi Gyermekekért Alapítvány, online fotó(selfie) akciót hirdet, melynek témája a lakótelepi környezetben alkalmazott, családi szelektív hulladékgyűjtési praktikák, mindennapi gyakorlatban alkalmazott módszerek bemutatása.

Vegyél részt Te is környezetvédelmi selfie akciónkban. Ehhez nem kell mást tenned, mint az otthoni szelektív hulladékgyűjtőtökkel készíteni egy selfie-t és elküldeni az arany.okosuli@gmail.com email címre.

A selfie-k beküldési határideje: 2018. március 27. kedd 24.00 óra

Jutalmazottakat email-en értesítjük: 2018. március 29. csütörtök éjfélig

Kérdés esetén az alábbi szervezet programkoordinátoraihoz fordulhattok személyesen:

Arany János Általános Iskola, Kecskemét, Lunkányi János utca 10.

Az akció díjazottjai a 100 db, projekt grafikával ellátott nyakpántok egyikét kapják ajándékba.

Lakótelepi Gyermekekért Alapítvány

a megoldás Veled kezdődik

FELHÍVÁS

ReSelfie

Online fotó(selfie) akció

A Gyűjts szelektíven, élj sportosan! – a megoldás Veled kezdődik elnevezésű program keretében, a Földművelésügyi Minisztérium támogatásával a Lakótelepi Gyermekekért Alapítvány, online fotó(selfie) akciót hirdet, melynek témája a házban és házkörül az újrahasznosított alapanyagok felhasználásával készített, vagy az eredetitől eltérő funkciójában újrahasznált tárgyak, használati eszközök bemutatása.

Vegyél részt Te is környezetvédelmi selfie akciónkban. Ehhez nem kell mást tenned, mint a környezetedben fellelhető újrahasznált vagy újrahasznosított alapanyagból készített tárgyakkal lőni egy selfie-t és elküldeni az arany.okosuli@gmail.com email címre.

A selfie-k beküldési határideje: 2018. március 27. kedd 24.00 óra

Jutalmazottakat email-en értesítjük: 2018. március 29. csütörtök éjfélig

Arany János Általános Iskola, Kecskemét, Lunkányi János utca 10.

Lakótelepi Gyermekekért Alapítvány

a megoldás Veled kezdődik