logo1logo2

JÓ GYAKORLATAINK

Regisztrált “Jó gyakorlataink”, melyeket az EDUCATIO “Szolgáltatói kosarába” töltöttünk fel:

Igyekszünk mások számára is bemutathatóvá tenni már régóta működő Jó gyakorlatainkat.

Jó gyakorlat:

A közoktatás fejlesztésére vonatkozóan a “Jó gyakorlat” olyan innovatív folyamat, módszer, cselekvés és eszközhasználat együttese, amely az intézményi gyakorlatban és működésében megtapasztalható. Olyan innováció, oktatási, pedagógiai gyakorlat, amely az intézmény fejlesztőmunkáját az osztálytermi, illetve egyéni fejlesztési szintig pozitívan befolyásolja.

1. Jó gyakorlat

2. Jó gyakorlat