aranylogo1tehetseg_p

sztv

mmeguj

KÖSZÖNTŐ

Szeretettel köszöntöm Önt a Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola nevelőközössége nevében iskolánk honlapján.

Kellemes időtöltést kívánunk!

Honlapunkon keresztül megismerheti iskolánk történetét, hagyományait és az itt folyó nevelő-oktató munkát. Tantestületünk alapvető céljának a színvonalas nevelés, oktatás megvalósítását tekinti az ismeretek közvetítésével, a személyiség fejlesztésével. Célunk, hogy az iskolánkból kikerült tanulók olyan tudással rendelkezzenek, melyre a továbbiakban biztonsággal építkezhetnek. A különböző menüpontokon keresztül tájékozódhat tanulmányi és sporteredményeinkről és az iskola eseményeiről, rendezvényeiről. Reméljük, hogy az “Aranyos kóstolgató” címszó alatt hasznos ismereteket nyújtunk magunkról a leendő első osztályosok szülei számára is. Szeretnénk a hozzánk látogatókat folyamatosan tájékoztatni az aktuális dolgokról, a képek menüpontban pedig a diákjaink mindennapi életéről feltett képanyagot rendszeresen frissíteni kívánjuk.

Bízunk benne, hogy honlapunkat minél többen olvassák, és ezáltal mélyebb betekintést kapnak iskolánk életéről, rendezvényeiről.

Szabó Gabriella