VARJÚ LAJOS EREDMÉNYEK
Csapatok
5. osztály
3. Kecskeméti Corvin Mátyás Ált. Isk. ( Mohácsi Donát, Golyha Csaba, Tóth Fruzsina )
2. Kecskemét Református Ált. Isk. ( Farkas Jázmin, Osztényi József, Aczél-Szabó János )
1. Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Isk. ( Jádi Dominik, Tóth Titusz, Kis Bálint )
6. osztály
3.Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk. ( Bodnár Milán, Turán Barna, Kiss Marcell )
2. Balatonfüred Eötvös Lóránd Ált. Isk. ( Orbán Anna, Pálfi Zsolt, Szurma András )
1. Szolnoki Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. ( Kovács Gábor, Kertész Tamás, Székelyhidi Klára )
7. osztály
3. Szolnoki Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. ( Szintai-Major Eszter, Bartus Anna, Gyöngyösi
Krisztián )
2. Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk. ( Szécsi Virág, Lapu Kolos,
Subicz Angéla )
1. Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk. ( Birkás Balázs, Horváth András, Szűcs Máté )
8. osztály
3. Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk. ( Szondi Máté, Kohl Dóra, Fónagy Zsanna )
2. Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált. Isk. ( Balog Réka, Szelei Krisztián, Cserényi
Vanda )
1. Kecskemét Katona József Gimnázium ( Dobák Dávid, Faragó Frigyes, Pottondi Csaba )
Egyéni eredmények
VI. helyezés
5. osztály:
Bán Bence Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált.Isk.
Szűcs Lilla Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált. Isk.
6. osztály:
Fodor Kára Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.
Medgyesi Gyöngyi Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált.Isk.
7. osztály:
Jászgulyás Ádám Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.
Barna Beatrix Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.
Tóth Tímea Balatonfüred Radnóti Miklós Ált.Isk.
8. osztály:
Kohl Dóra Balatonfüred Radnóti Miklós Ált.Isk.
Potz Johanna Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.
Pinke Angéla Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.
V. helyezés
5. osztály:
Kis Bálint Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált.Isk.
Bíró Armand Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált.Isk.
Ádám Judit Kecskeméti Vásárhelyi Pál Ált.Isk.
Gábris Levente Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált.Isk.
6. osztály:
Rónay Alíz Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált.Isk.
Varga Lili Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált.Isk.
7. osztály:
Gál Milán Szolnoki Kőrösi Csoma Sándot Ált.Isk.
Gyöngyösi Krisztián Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált.Isk.
Bartus Anna Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált.Isk.
8. osztály:
Szelei Krisztián Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált.Isk.
Szondi Máté Balatonfüred Radnóti Miklós Ált.Isk.
Mihályi Vivien Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Náhoczki Áron Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált.Isk.
IV. helyezés
5. osztály:
Osztényi József Kecskemét Református Ált.Isk.
Aczél-Szabó János Kecskemét Református Ált.Isk.
6. osztály
Kertész Tamás Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált.Isk.
Kovács Anna Kecskemét Belvárosi Zrinyí Ilona Ált.Isk.
Récsi Péter Lánchíd Utcai Ált. Isk.
7. osztály:
Lapu Kolos Szolnoki Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált.Isk.
Horváth András Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk.
Rohács Renáta Kecskeméti Vásárhelyi Pál Ált.Isk.
8. osztály:
Faragó Frigyes Kecskemét Katona József Gimnázium
Barhács Balázs Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált.Isk.
Bronz
5.osztály.
Farkas Jázmin Kecskeméti Református Ált. Isk.
Golyha Csaba Kecskeméti Corvin Mátyás Ált. Isk.
6. osztály:
Bodnár Milán Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk.
Ördög Csaba Kecskeméti Corvin Mátyás Ált. Isk.
7. osztály:
Nagy Petra Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált. Isk.
8. osztály.
Balog Réka Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Ált. Isk.
Ezüst
5. osztály:
Tóth Titusz Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Isk.
Mohácsi Donát Kecskeméti Corvin Mátyás ált. Isk.
6. osztály:
Székelyhidi Klára Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
7. osztály:
Szintai ?Major Eszter Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Csontos Laura Kecskeméti Református Ált. Isk.
8. osztály:
Dobák Dávid Kecskemét Katona József Gimnázium
Molnár Balázs Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Arany
5. osztály:
Jádi Dominik Kecskemét Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Isk.
6. osztály:
Kovács Gábor Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
7. osztály:
Birkás Balázs Balatonfüred Radnóti Miklós Ált. Isk.
Matula Árpád Kecskeméti Református Ált. Isk.
8. osztály:
Simon Dániel Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Az évfolyamok egyéni győztesei
5. osztály: Szabó Árpád Kecskeméti Vásárhelyi Pál Ált. Isk.
6. osztály: Orbán Anna Balatonfüred Eötvös Lóránd Ált. Isk.
7. osztály: Szécsi Virág Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.
8. osztály: Juhász Péter Jakabszállási Ált. Isk.
[Not a valid template]
Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.
Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549
E-mail: igazgato@keszeiskola.hu
Készítette: Szabó András