fejlec

 

 

 

Állatok hónapja: ,,A majom” – rajzpályázat

2020. december 09.

 

Tóth Bíborka                                     3. c                              díjazott III. hely

 

Felkészíto tanár: Fölföldi Anikó

 

 

Hermán Ottó Természettudományi Verseny – Országos

2020. december 09.

 

 

Bóc Attila                                          7. c                              VI. hely

 

 

Felkészíto tanár: Halász-Nagy Adrienn

 

 

Online konstrukciótervezo csapatverseny (WeDo robotokkal) – városi

2020. december 09.

 

 

Kohut Péter                                        4. b                             II. hely csapatban

Kovács Dominik                                4. b

Tózer-Nemes Bence                          4. b

 

 

Felkészíto tanárok: Kovács-Bánhalmi Andrea, Palincsárné Farkas Szilvia

 

Bolyai Matematika Csapatverseny – megyei

2020. december 08.

 

Csuvár Barnabás                                4. b                             I. hely csapatban

Kohut Péter Pál                                  4. b

Polgár Márk                                       4. b     

Zag Márk                                           4. b

 Felkészíto tanárok: Balogné Nagy Katalin, Palincsárné Farkas Szilvia

 

Balla Vince                                         3. b                             II. hely csapatban

Pálfi Milán                                         3. b

Szabó Levente                                   3. b     

Zentai Dániel                                     3. b

Felkészíto tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Gyimesi Réka

 

Holló Henrietta                                  4. a                              III. hely csapatban

Irsa Kende                                          4. a

Szabados Jázmin                               4. a

Szeleczki Zalán                                 4. a

Felkészíto tanárok: Balogné Nagy Katalin, Benéné Nagy Nóra

 

Fuz Emma                                         5. c                              V. hely csapatban

Kaldenecker Ármin                           5. a

Ördög Dominik                                  5. a

Végh Napsugár                                  5. b

Felkészíto tanár: Balogné Nagy Katalin

 

Babéj Hunor                                       7. b                             V. hely csapatban

BócAttila                                           7. c                             

Dóka Dávid                                        7. b

Hubay Attila                                      7. b

Felkészíto tanár: Gyimesi Réka

 

Csillag Viktor                                    4. a                              VI. hely csapatban

Fekete Botond                                    4. a

Fogl Noel                                           4. a

Varga Koppány                                  4. a

Felkészíto tanárok: Balogné Nagy Katalin, Benéné Nagy Nóra

 

Galamb Nóra                                     3. c                              VIII. hely csapatban

Halász Csongor                                  3. c

Hernek Hunor                                    3. c

Végh-Körmendi Róza                        3. c                             

Felkészíto tanárok: Gyimesi Réka, Nagypál-Madár Anikó

 

 

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – megyei

2020. december 04.

 

Fogl Balázs                                        6. a                              I. hely csapatban

Majoros Patrik                                   6. a

Szebellédi Emma                               6. a     

Varga Regina                                     6. a

 Felkészíto tanár: Juhászné Rozgonyi Márta

 

Balla Vince                                        3. b                             III. hely csapatban

Olajos Zsanna                                    3. b

Velkei Máté                                        3. b     

Zentai Dániel                                     3. b

 Felkészíto tanár: Bálintné Mészáros Mónika

 

Balogh Donát                                     8. b                             III. hely csapatban

Dobák Fanni                                      8. b

Pádár Zétény                                      8. b

Papp Roland                                      8. b

Felkészíto tanár: Juhászné Rozgonyi Márta

 

Bujdosó Kincso                                 3. c                              VI. hely csapatban

Dániel Viktória                                  3. c

Tóth Bíborka                                      3. c

Végh-Körmendi Róza                        3. c

Felkészíto tanár: Nagypál-Madár Anikó

 

Fogl Noel                                           4. a                              VI. hely csapatban

Holló Henrietta                                  4. a

Perge Anna                                         4. a

Szabados Jázmin                               4. a

Felkészíto tanár: Benéné Nagy Nóra

                       

Felkészíto tanárok: Bálintné Mészáros Mónika, Benéné Nagy Nóra, Nagypál-Madár Anikó, Juhászné Rozgonyi Márta

 

angol

English

Védőháló

Diavetítés

Menük

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András