fejlec

Nemzetközi tanulmányi verseny

Országos tanulmányi versenyek

Országos Lotz János Szövegértési és Helyesírási Verseny

Kozma Krisztina    8.c        VIII.        Felkészítő tanár: Novák Lászlóné

Abacus pontverseny levelező

Csernák Dorina    7.a    ezüst helyezés        Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin
Kocsis Dávid        7.b    ezüst helyezés        Felkészítő tanár: Bali-Petrecz Barbara
Bordás Zsófia        7.a    bronz helyezés    Felkészítő tanár: Bali-Petrecz Barbara

—————————————————————————————————————————

Orchidea Pangea Matematikaverseny

Bíró György    2.b    3.évf.-ban versenyzett Felkészítő tanár: Bálintné M. Mónika
                                  Szalontai Mária    

London Bridge angol nyelvi tesztverseny

Matuszka Máté    6.b        X.    Felkészítő tanár: Juhászné Rozgonyi Márta    

Bendegúz Országos Nyelvészverseny

Petrányi Lilla        3.c        X.        Felkészítő tanár: Tóth Andrea

Kvalitas Matematikaverseny

Pálfi Bálint        2.b        VI.    Felkészítő tanár: Bálintné Mészáros Mónika

Tudásbajnokság magyar nyelv

Petrányi Lilla        3.c        IX.        Felkészítő tanár: Tóth Andrea

K&H Vigyázz, Kész, Pénz! Pénzügyi Verseny    Országos Döntő
Décsei Marcell    2.d        II.        Felkészítő tanár: Benéné Nagy Nóra
Tóth Katarina        2.d
Csonka Zsófia        2.d
István Csepke        2.d
Váradi Kitti        2.d

Regionális tanulmányi versenyek

?Text puzzle? német nyelvi verseny

Gyenes Réka        8.c        I.        Felkészítő tanár: Bodonhelyi Mariann

V. Országos Szépíró Verseny

Petres Izabella        2.e        I.        Felkészítő tanár: Lipótzyné Kiss Erzsébet
Botos Boglárka    2.e        II.        Felkészítő tanár: Lipótzyné Kiss Erzsébet
Kiss Anna Zita    5.a        III.        Felkészítő tanár: Lipótzyné Kiss Erzsébet
Bodor Gergő        7.a        I.        Felkészítő tanár: Lipótzyné Kiss Erzsébet
Szabó Réka        7.c        II.        Felkészítő tanár: Lipótzyné Kiss Erzsébet

Bolyai Természettudományi Verseny

Farkas Péter        4.c        csapat III.    Felkészítő tanár: Szőkéné Szólik Erzsébet
Farkas Petra        4.c
Fekete Zsombor    4.c
Nagy Benedek    4.c    
Alapműveleti Matematikaverseny területi döntő
Csíkos Benjamin    4.a        IV.    Felkészítő tanár: Bezzegné Rabóczki Jolán
Varga Blanka        4.a        V.    Felkészítő tanár: Bezzegné Rabóczki Jolán

Arany János Matematikaverseny
Szűcs Olívia        4.b        VI.    Felkészítő tanár: Baloghné Nagy Katalin
                                   dr. Szabó Andrea

?

Megyei versenyeredmények

Országos Lotz János Szövegértési és Helyesírási Verseny Megyei fordulója

Kozma Krisztina    8.c        I.        Felkészítő tanár: Novák Lászlóné

Bolyai Megyei Matematika Csapatverseny

Petrányi Lilla        3.c    csapat III. helyezett    Felkészítő tanár: Tóth Andrea
                                                Szalontai Mária
Forgó Olivér        3.a                Felkészítő tanár: Modok Gáborné
                                        Szalontai Mária
Kaczkó Martin    3.d                Felkészítő tanár: Bezzegné N. Gabriella
                                        Szalontai Mária
Jáger Gergő        3.b                Felkészítő tanár: Palincsárné F. Szilvia
                                        Szalontai Mária

Balla Zita        3.b    csapat V. helyezett    Felkészítő tanár: Palincsárné F. Szilvia
Baranyi Panka        3.b                            Szalontai Mária
Bodnár Hanna        3.b                            Tóth Andrea
Krammer Áron     3.b

Bács Kitti        8.c    csapat IV. helyezett    Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin
Gerencséri Dávid    8.b                                   
Fekete Gergő        8.c                                
Márton Milán        8.c

Fekete Adrienn    8.b    csapat XI. helyezett    Felkészítő tanár: Balogné Nagy Katalin
Fodor Klára        8.b
Reszegi Robertó    8.b
Riczu Balázs        8.b

Fekete Zsombor    4.c    csapat VI. helyezett    Felkészítő tanár: Szőkéné Sz. Erzsébet
    dr. Szabó Andrea
Kégel Tamás        4.a                            Kovácsné P. Anita
Szűcs Olívia        4.b                            Bezzegné R. Jolán
Vincze Natasa        4.d                            Balogné Nagy Katalin

Pozsonyi László    3.d    csapat VII. helyezett    Felkészítő tanár: Bezzegné N. Gabriella
Halmos Csongor    3.d                            Bálintné M. Mónika
Kovács Hunor        3.d                            Szalontai Mária
Bíró György        2.b
< =

Bolyai Megyei  Magyar Anyanyelvi Csapatverseny

Lukács Tímea        3.b    csapat XIII. helyezett    Felkészítő tanár:  Palincsárné F. Szilvia
Molnár Eliza        3.b
Kis Lili        3.b
Pálinkás Máté        3.b

Bánhegyi Dániel    4.b    csapat     XIII. helyezett Felkészítő tanár: Dr. Szabó Andrea
Horváth Zsófia    4.b                                    
Polgár Viola        4.b                                
Székely Borbála    4.b
                                    
Bugya Emese        4.d    csapat XII. helyezett    Felkészítő tanár: Kovácsné P. Anita
Tormási Tícia        4.d                           
Magos Virág        4.d
Horváth Zita        4.d

Béla Vanda        6.b    csapat VII. helyezett     Felkészítő tanár:Juhászné R. Márta
Gáspár Petra        6.b
Matuszka Máté    6.b
Vízhányó Lili        6.b

Faragó Zsombor    8.a    csapat XIII. helyezett Felkészítő tanár: Szebellédi Beáta
Hódi Bernadett    8.a
Korpácsi Hanna    8.a
Paróczi Petra        8.a

Bács Kitti        8.c    csapat III. helyezett    Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Fekete Gergő        8.c
Ivaskó Zsófia        8.c
Kozma Krisztina    8.c    

                        
?

Mategye Megyei Matematikaverseny

Petrányi Lilla        3.c        IX.        Felkészítő tanár: Tóth Andrea
                                        Szalontai Mária
BKKM Matematika Verseny

Halasi Balázs        7.a        IX.        Felkészítő tanár: Szalontai Mária

?Életünk a család?

Gál-Kiss Zsuzsanna    2.a        III.        Felkészítő tanár: Virág Izabella

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Bíró György        2.b        IV.    Felkészítő tanár: Bálintné Mészáros Mónika
Bíró György        2.b        csapat I.     Felkészítő tanár: Bálintné Mészáros Mónika
Csík Szonja        2.a                        Dongóné Rózsa Gyöngyi
Szenczy Dorottya    2.b                                    
Petrányi Lilla        3.c        VI.    Felkészítő tanár: Tóth Andrea, Szalontai Mária
Fekete Zsombor    4.c        XI.    Felkészítő tanár: Szőkéné Sz. Erzsébet
                            Balogné N. Katalin
Fodor Nándor    5.c        VIII.    Felkészítő tanár: Balogné N. Katalin

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny

Puruczki Zoltán    7.a        VIII.        Felkészítő tanár: Szalontai Mária
Halasi Ákos        6.a        VIII.
Kis Marcell        6.b        VII.
Matuszka Máté    6.b        II.
Szabó Vilmos        7.c        III.        Felkészítő tanár: Bali-Petrecz Barbara
Hegyi Gergő        7.c        VI.                    Szalontai Mária
Bona Noel        7.c        VII.            
Kocsis Dávid        7.c        VII.
Liber Laura        7.c        VII.
Mérész Petra        7.a        VIII.
Beóka Trinity        7.a        VIII.
Csernák Dorina    7.a        VIII.
Szekeres György    7.a        VIII.
Szamler Roland    7.c        VII.
Keskeny Dániel    7.c        VIII.    

Szépíróverseny I. kategória

Botos Boglárka    2.e        II.        Felkészítő tanár: Lipóczyné Kiss Erzsébet
Kiss Anna Zita    5.a        III.        Felkészítő tanár: Lipóczyné Kiss Erzsébet

Kenguru Országos Matematikaverseny

Bíró György        2.b        II.    Felkészítő tanár: Bálintné Mészáros Mónika
                                    Szalontai Mária
Fodor Vencel        5.d        V.    Felkészítő tanár: Balogné N. Katalin
Bánhegyi Nándor    2.c        III.    Felkészítő tanár: Nagypál Madár Anikó
Gergely Gábor    5.c        X.    Felkészítő tanár: Balogné N. Katalin
Petrányi Lilla        3.c        X.    Felkészítő tanár: Tóth Andrea
                                    Szalontai Mária

Rácz Zsolt Fizikaverseny

Liber Laura        7.c        III.    Felkészítő tanár: Szalontai Mária
                                    Bali-Petrecz Barbara
Szabó Vilmos        7.c        IV.    
Hegyi Gergő        7.c        IV.

Alapműveleti matematikaverseny

Molitorisz Károly    4.b        VI.    Felkészítő tanár: Baloghné Nagy Katalin
                                    dr. Szabó Andrea
Alapműveleti matematikaverseny
Szűcs Olívia        4.b        VI.    Felkészítő tanár: Baloghné Nagy Katalin    
                                   dr. Szabó Andrea
Tudásbajnokság (matematika)

Hajagos Norton    2.a        VIII.    Felkészítő tanár: Dongóné Rózsa Gyöngyi
Pálfi  Bálint        2.b        VI.    Felkészítő tanár:Bálintné Mészáros Mónika

Tudásbajnokság (matematika)

Borza Viktória    4.b        XX.    Felkészítő tanár: dr. Szabó Andrea

Tudásbajnokság (irodalom)

Bánhegyi Dániel    4.b        V.    Felkészítő tanár: dr. Szabó Andrea

Tudásbajnokság (angol)

Bánhegyi Dániel    4.b        XI.    Felkészítő tanár: Reile Péter

? ?

Városi versenyeredmények

Városi Helytörténeti Vetélkedő

Pető Anna Karina        7.b    II. helyezés        Felkészítő tanár: Hajagos Anikó
Ivaskó Zsófia            8.c    III. helyezés
Szabó Ákos Soma        8.a    V. helyezés
Jáki-Tóth Mónika        8.c    VI. helyezés
Győrfi Martin            8.a    VI. helyezés

Táblajáték olimpia

Lisku Andor Rafael        5.a    III.        Felkészítő tanár: Balogné N. Katalin
                                        Bali-P. Barbara    
Pető Anna Karina        7.b    II.        Felkészítő tanár: Bali-P. Barbara

Érzelem! Érték! Szerelem! A jó házasság titka

Kapás Heléna            1.d    Különdíj    Felkészítő tanár: Norek Regina

Gyermekeink szemével rajzpályázat

Tóth Tamara            1.d    II.        Felkészítő tanár: Norek Regina

Családi Legendárium Történetírói Pályázat

Tormási Gréta            5.c    III.        Felkészítő tanár: Szebellédi Beáta

Béke helyesíróverseny

Rigó Viktória             3.e    IV.        Felkészítő tanár: Deákné Kovacsics Bea

Városi angolverseny

Matuszka Máté         6.b    III.        Felkészítő tanár: Juhászné R. Márta

Városi Helyesíróverseny

Szenczy Dorottya        2.b    I.        Felkészítő tanár: Nyúl Attiláné
Mezei Liliána            3.c    V.        Felkészítő tanár: Tóth Andrea
Magos Virág            4.d    IV.        Felkészítő tanár: Kovácsné P. Anit
Versmondók Találkozója

Majoros Patrik    1.a    bronz díj    Felkészítő tanár: Szőkéné Szabó Gabriella
Lévai Levente        2.a    ezüst díj    Felkészítő tanár:Dongóné  Rózsa Gyöngyi
Steinmetz Balázs    2.b    ezüst díj    Felkészítő tanár: Nyúl Attiláné
Tóth Katarina        2.d    bronz díj    Felkészítő tanár: Kovácsné Berla Krisztina
Baradlai Nóra        2.d    ezüst díj    Felkészítő tanár: Kovácsné Berla Krisztina
Varga Botond        3.d    arany díj    Felkészítő tanár: Benéné Nagy Nóra
Zakar Lili        3.e    ezüst díj    Felkészítő tanár: Deákné Kovacsics Bea
Burnác Jasna Dóra    4.b    bronz díj    Felkészítő tanár: dr. Szabó Andrea

Városi Anyanyelvi és Helyesíró Verseny

Nádasdi Nikolett    7.c    II.        Felkészítő tanár: Szebellédi Beáta

Versmondók Találkozója Városi Döntő

Beóka Brandon    5.c    III.        Felkészítő tanár: Szebellédi Beáta

                         ?

Kulturális és egyéb versenyek

Rajzold meg a csodát! Országos rajzpályázat internet (Life magazin)

Gál-Kiss Zsuzsanna         2.a    II.    Felkészítő tanár: Dr. Kiss Zsuzsanna (szülő)

?A puszta tanya a falu állatai? városi rajzpályázat

Cserényi Helga        4.a    III.    Felkészítő tanár: Timbuszné Sóber Anikó
Tormási Gréta            5.c                    Timbuszné Sóber Anikó

?Valaha madarak voltunk? városi rajzpályázat    
    
Varga Blanka            4.a    III.    Felkészítő tanár: Norek Regina
Gősi Nikolett            1.d    I.    Felkészítő tanár: Norek Regina

Mathiász iskola által rendezett ?Gyermekvilág? rajzpályázat területi döntő

Romhányi Kitti        3.a    I.                Timbuszné Sóber Anikó
Szabó Petra            5.c    III.                Norek Regina

Klauzál Kupa Amatőr Táncverseny

Dóka Enikő            4.b    II.    Felkészítő tanár: Farkas Vera

Területi sportversenyek

Diákolimpia Kispályás Teremfoci IV. fiú korcsoport

Riczu Balázs        8.b        csapat I.        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Szabó Botond        8.a        csapat I.        Felkészítő tanár: Nagy Péter
Baracsi Bálint        8.a        csapat I.        Felkészítő tanár: Nagy Péter        

Országos sportversenyek

?Kecskeméti Ősz? gyermek sakkverseny

Bíró György        2.b        I.

Foci Kölyökliga

Szegedi Richárd    4.b        I.            Felkészítő tanár: Kovács Tamás

Röplabda Minikupa

Dajka Dóra        4.b        XI.            Felkészítő tanár: Szabó Tamás

Mezei Futás Diákolimpia országos döntő

Keskeny Dániel        7.c        csapat X.        Felkészítő tanár: Szabó István
Szamler Roland        7.c                    Felkészítő tanár: Szabó István
Riczu Balázs        8.b                    Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna

Szőke Gréta        8.a        csapat IV.        Felkészítő tanár: Nagy Péter
Konfár Nikolett        8.c                    Felkészítő tanár: Nagy Péter
Rácz Réka        7.b                    Felkészítő tanár: Szabó István

Kovács Krisztián    7.b        csapat III.        Felkészítő tanár: Szabó István
Bende Roland        7.a                    Felkészítő tanár: Nagy Péter
Czingárber Márk    6.b                    Felkészítő tanár: Szabó István    
Bende Tamás        5.a                    Felkészítő tanár: Szabó István
    
Megyei sportversenyek

Diákolimpia Atlétika csapatbajnokság

Fekete Adrienn        8.b        III. kislabdahajítás    Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna

Beóka Trinity        7.a        III. kislabdahajítás    Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Sutus Ádám        8.c        IV. kislabdahajítás    Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Baracsi Bálint        8.a        IV. kislabdahajítás    Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Reszegi Robertó    8.b        IV. kislabdahajítás    Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Szívós László        8.b        IV. kislabdahajítás    Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Fekete Adrienn        8.b        II. súlylökés        Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Reszegi Robertó    8.b        II. súlylökés        Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Fekete Adrienn        8.b        IV. távolugrás        Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Gyenes Réka        8.c        IV. távolugrás        Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Ivaskó Zsófia        8.c        IV. távolugrás        Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Konfár Nikolett        8.c        IV. távolugrás        Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Harkai Orsolya        6.b        IV. távolugrás        Felkészítő tanár:  Szabó István

Riczu Balázs        8.b        II. távolugrás        Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Reszegi Robertó    8.b        II. távolugrás         Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Sutus Ádám        8.c        II. távolugrás        Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Baracsi Bálint        8.a        II. távolugrás        Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Faragó Bálint        8.a        II. távolugrás        Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Harkai Orsolya        6.b        I. magasugrás        Felkészítő tanár: Szabó István

Harkai Orsolya        6.b        I. 10×200 m futóváltó    Felkészítő tanár:  Szabó István

Sutus Ádám        8.c        I. 10×200 m futóváltó    Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Gyenes Réka        8.c        I. 10×200 m futóváltó    Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Konfár Nikolett        8.c        I. 10×200 m futóváltó    Felkészítő tanár:  Nagy Péter

Reszegi Robertó    8.b        I. 10×200 m futóváltó    Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Riczu Balázs        8.b        I. 10×200 m futóváltó     Felkészítő tanár:  Kállai Zsuzsanna

Diákolimpia mezei futás

Tonté Noémi         4.c        V. csapat        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Farkas Petra        4.c                              Kállai Zsuzsanna
Szabó Petra        5.d                              Kállai Zsuzsanna
Varga Johanna        4.c                              Kállai Zsuzsanna
Tantó Vivien        5.b                              Nagy Péter

Gera Ferenc        4.c        IV. csapat        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Kullai Marcell        5.d                              Kállai Zsuzsanna
Czeglédi Kenéz        5.b                              Nagy Péter
Fodor Ádám        5.b                              Nagy Péter      
Kégel Tamás        4.b                              Nagy Péter

Gera Ferenc        4.c        X. egyéni        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna

Harkai Orsolya        6.b        V. egyéni        Felkészítő tanár: Szabó István

Váradi Dorottya    6.a        IV. csapat        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Csontos Virág        6.b                              Szabó István    
Harkai Orsolya        6.b                              Szabó István

Czingráber Márk    6.b        VI. egyéni        Felkészítő tanár: Szabó István
Bende Roland        7.a        X. egyéni                  Nagy Péter

Török Soma        5.a        I. csapat        Felkészítő tanár: Szabó István
Czingráber Márk    6.b                              Szabó István
Bende Roland        7.a                              Nagy Péter
Balogh Noémi        8.a                              Nagy Péter
Konfár Nikolett        8.c                              Nagy Péter

Szőke Gréta        8.a        IV. csapat        Felkészítő tanár: Nagy Péter
Szabó Enikő        7.a                              Nagy Péter
Gyenes Réka        8.c                              Nagy Péter
Pinczés Beatrix        7.a                              Nagy Péter

Riczu Balázs        8.b        VI. egyéni        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Riczu Balázs        8.b         I. csapat                  Kállai Zsuzsanna
Keskeny Dániel        7.c                              Szabó István    
Szabó Roland        8.a                              Nagy Péter

Diákolimpia kosárlabda

Reszegi Robertó    8.b        III. csapat        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Lakó Roland        8.b                    Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Dékány Máté        8.b                    Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Fekete Gergő        8.c                    Felkészítő tanár: Nagy Péter

Diákolimpia Kispályás Teremfoci IV. fiú korcsoport

Riczu Balázs        8.b        csapat I.        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Szabó Botond        8.a        csapat I.        Felkészítő tanár: Nagy Péter
Baracsi Bálint        8.a        csapat I.        Felkészítő tanár: Nagy Péter

Diákolimpia leány kosárlabda

Fekete Adrienn        8.b        III. csapat         Felkészítő tanár: Bálintné M. Mónika
Balogh Noémi        8.b                 
Konfár Nikolett        8.c                
Gyenes Réka        8.c            
Mérész Petra        7.a                
Nagy Bernadett        7.b                
Szabó Enikő        7.a                
Földházi Lara        5.a

Diákolimpia Atlétika

Szamler Roland        7.c        I.            Felkészítő tanár: Szabó István
Sutus Ádám        8.c                    Felkészítő tanár: Nagy Péter
                
Diákolimpia Atlétika 4×1000 m váltófutás

Riczu Balázs        8.b        I.            Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Reszegi Robertó    8.b                    Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna

Diákolimpia Atlétika 4×600 m váltófutás

Szőke Gréta        8.c        I.            Felkészítő tanár: Nagy Péter
Szabó Enikő        7.a                    Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna

Diákolimpia Atlétika 4×100 m váltófutás

Harkai Orsolya        6.b        I.            Felkészítő tanár: Szabó István

Diákolimpia Atlétika 4 tusa csapatverseny
Bende Roland        7.a        III.            Felkészítő tanár: Nagy Péter
Mócza Máté        6.a                    Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna

Diákolimpia Atlétika 4 tusa csapatverseny

Harkai Orsolya        6.b        II.            Felkészítő tanár: Szabó István
Csontos Virág        6.b                    Felkészítő tanár: Szabó István

Diákolimpia Atlétika távolugrás

Harkai Orsolya        6.b        II.            Felkészítő tanár: Szabó István

    
Kosárlabda Diákolimpia megyei

Harkai Dorottya    4.b        III.            Felkészítő tanár: Adamik Csilla
Horváth Zsófia        4.b                              Bankó Ferenc
Kolonics Eszter        4.b

Majoros Vanda        4.b
Polgár Viola        4.b
Szűcs Olívia        4.b

Asztalitenisz Diákolimpia

Szabó Gergő        4.b        III.            Felkészítő tanár: Szabó Krisztián

Kosárlabda Szolnoki Torna
Majoros Vanda        4.b        II.            Felkészítő tanár: Bankó Ferenc

Városi sportversenyek

Diákolimpia mezei futóverseny

Tonté Noémi         4.c        egyéni II.        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Tonté Noémi        4.c        csapat III.        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Farkas Petra        4.c                              Kállai Zsuzsanna
Tantó Vivien        5.b                              Nagy Péter

Gera Ferenc        4.c        egyéni IV.        Felkészítő tanár: Nagy Péter

Czeglédi Kenéz        5.b        egyéni VIII.        Felkészítő tanár: Nagy Péter

Gera Ferenc        4.c        csapat II.        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Czeglédi Kenéz        5.b                              Kállai Zsuzsanna
Kégel Tamás        4.b                              Nagy Péter

Harkai Orsolya        6.b        egyéni VI        Felkészítő tanár: Szabó István

Harkai Orsolya        6.b        csapat I.        Felkészítő tanár: Szabó István
Csontos Virág        6.b                              Szabó István    
Váradi Dorottya    6.a                              Kállai Zsuzsanna

Bende Roland        7.a        egyéni II.        Felkészítő tanár: Nagy Péter        
Czingráber Márk    6.b        egyéni IX.        Felkészítő tanár: Szabó István

Bende Roland        7.a        csapat I.        Felkészítő tanár: Nagy Péter
Czingráber Márk    6.b                    Felkészítő tanár: Szabó István    
Liskú Rafael        5.a                              Szabó István
Kovács Krisztián    7.b                              Szabó István

Zelei Soma        5.d        csapat II.        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Török Soma        5.a                               Szabó István

Balogh Noémi        8.a        egyéni VI.        Felkészítő tanár: Nagy Péter

Balogh Noémi        8.a        csapat I.        Felkészítő tanár: Nagy Péter    
Szőke Gréta        8.a                              Nagy Péter

Nagy Bernadett        7.a        csapat III.        Felkészítő tanár: Nagy Péter    
Szabó Enikő        7.a                              Nagy Péter
Pinczés Beatrix        7.a                              Nagy Péter

Keskeny Dániel        7.c        egyéni IX.        Felkészítő tanár: Szabó István

Keskeny Dániel        7.c        csapat II.        Felkészítő tanár: Szabó István
Faragó Zsombor    8.a                              Nagy Péter

?Tapsifüles? Kupa helyből távolugrás

Balla Géza        2.a        III.            Felkészítő tanár: Dongóné R. Gyöngyi

Diákolimpia Kispályás Teremfoci fiú IV. korcsoport

Riczu Balázs        8.b        csapat I.        Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Szabó Botond        8.a        csapat I.        Felkészítő tanár: Nagy Péter
Baracsi Bálint        8.a        csapat I.        Felkészítő tanár: Nagy Péter

?Tapsifüles? Kupa Terematlétika kislabda hajítás

Baracsi Balázs        4.c        III.            Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna

Diákolimpia leány kosárlabda IV. korcsoport

Fekete Adrienn        8.b        csapat II.        Felkészítő tanár: Bálintné M. Mónika
Balogh Noémi        8.b                 
Konfár Nikolett        8.c                
Gyenes Réka        8.c            
Mérész Petra        7.a                
Nagy Bernadett        7.b                
Szabó Enikő        7.a                
Földházi Lara        5.a

Atlétika diákolimpia 4×1000 m

Szamler Roland        7.c        I.            Felkészítő tanár: Szabó István
Sutus Ádám        8.c        I.            Felkészítő tanár: Nagy Péter

Atlétika diákolimpia váltófutás

Keskeny Dániel        7.c        I.            Felkészítő tanár: Szabó István
Konfár Dávid        7.a        I.            Felkészítő tanár: Nagy Péter

Atlétika diákolimpia 4×600 m váltófutás

Szőke Gréta        8.a        I.            Felkészítő tanár: Nagy  Péter
Szabó Enikő        7.a                    Felkészítő tanár: Nagy Péter

Atlétika diákolimpia 4×100 m váltófutás

Harkai Orsolya        6.b        I.            Felkészítő tanár: Szabó István

Atlétika diákolimpia távolugrás

Harkai Orsolya        6.b        I.            Felkészítő tanár: Szabó István
Csontos Virág        6.b        II.            Felkészítő tanár: Szabó István    

Atlétika diákolimpia 600 m futás

Harkai Orsolya        6.b        I.            Felkészítő tanár: Szabó István
Csontos Virág        6.b        IV.            Felkészítő tanár: Szabó István    

Atlétika diákolimpia 600 m futás

Kovács Bence        7.b        III.            Felkészítő tanár: Szabó István    
Bende Roland        7.a        IV.            Felkészítő tanár: Nagy Péter    

Atlétika diákolimpia távolugrás

Bende Roland        7.a        I.            Felkészítő tanár: Nagy Péter    
Mócza Máté        6.a        III.            Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna    

Atlétika diákolimpia III. korcsoport 4 tusa

Szabadi András        6.c        I.            Felkészítő tanár: Nagy Péter    
Bende Roland        7.a                    Felkészítő tanár: Nagy Péter    
Kovács Bence        7.b                    Felkészítő tanár: Szabó István    
Székely Zsombor    6.b                    Felkészítő tanár: Szabó István    
Szabados Ádám    7.a                    Felkészítő tanár: Nagy Péter    
Mócza Máté        6.a                    Felkészítő tanár: Kállai Zsuzsanna
Harkai Orsolya        6.b                    Felkészítő tanár: Szabó István    
Csontos Virág        6.b                    Felkészítő tanár: Szabó Péter    
Szűcs Lilien        6.c                    Felkészítő tanár: Nagy Péter

Kosárlabda Diákolimpia II. korcsoport 3-4.osztály

Polgár Viola        4.b        I.    Felkészítő tanár: Bálintné Mészáros Mónika
Harkai Dorottya    4.b                                
Majoros Vanda    4.b                                

Kolonics Eszter    4.b                                
Horváth  Zsófia    4.b                                
Varga Johanna    4.c
                                    
Szabó Hanna        3.b                                    
Rácz Kincső        3.b
Vincze Natasa        4.d                                    

Csuka Laura        4.d                                    
Szűcs Olívia        4.d

Kosárlabda Diákolimpia városi

Harkai Dorottya    4.b        I.            Felkészítő tanár: Adamik Csilla    
Horváth Zsófia        4.b                              Bankó Ferenc
Kolonics Eszter        4.b
Majoros Vanda        4.b
Polgár Viola        4.b
Szűcs Olívia        4.b

Városi dombfutás (3,5 km, 12 éves korcsoport)

Molitorisz Károly    4.b        II.            Felkészítő tanár: Havas Csaba

            

Logikai versenyek

Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János ?Aranyos? sakkbajnokság városi forduló

Majoros Patrik        1.a        I. arany    Felkészítő tanár:  Nádor Csaba
Andor Alex            1.c        VI.        
Bíró András György        2.b        I. arany
Légrádi Attila            2.a        IV.
Pálfi Bálint            2.b        VI.
Lupócz Rézi            2.b        I. arany
Szenczy Dorottya        2.b        II. ezüst
Kocsák Anna            3.c        III. bronz
Miskár Nóra            2.a        VI.
Fekete Zsombor        4.c        I. arany
Lisku Illés            3.a        VI.
Kullai Marcell            5.d        III. bronz
Vidács Nelli            5.c        I. arany
Földházi Lara            5.a        II. ezüst
Tok Imre            6.c        IV.

Városi Logikai játékok versenye ?Fürge Paripák? puzzle

Péli Adél            1.b        III.    Felkészítő tanár: Putnoki N. Adrienn
Gárdonyi Lőrinc        1.b        
Szabó Zita            1.b

Városi Logikai játékok versenye amőba

Vámosi Zétény        2.b        I.    Felkészítő tanár: Bálintné M. Mónika
Toldi Zorka            2.b        III.                Bálintné M. Mónika

Városi Logikai játékok versenye sudoku

Kósa Barnabás        4.a        II.     Felkészítő tanár: Bezzegné R. Jolán
Kis Dorottya Sára        6.a        I.                Balogné N. Katalin

Kecskeméti Tél Országos Gyermek Sakkverseny

Fekete Zsombor        4.c        III.        Felkészítő tanár: Pál Imre

Kecskeméti Tél Országos Gyermek Sakkverseny

Fekete Zsombor        4.c        csapat II.     Felkészítő tanár: Nádor Csaba
Simon Barnabás        3.e    
Bíró György            2.b
Légrádi Attila            2.a

Nyelvvizsga

Sikeres angol alapfokú szóbeli nyelvvizsga

Bács Kitti            8.c            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Fekete Adrienn        8.b            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Fekete Gergő            8.b            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Fodor Klára            8.b            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Nádudvari Anna        8.c            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Nagy Anett            8.c            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Szőke Gréta            8.a            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Timbusz Botond        8.a            Felkészítő tanár: Szabó Erzsébet

Sikeres angol alapfokú írásbeli nyelvvizsga

Bács Kitti            8.c            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Fekete Gergő            8.b            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Fodor Klára            8.b            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Nádudvari Anna        8.c            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné
Szőke Gréta            8.a            Felkészítő tanár: Novák Lászlóné

angol

English

Védőháló

Diavetítés

NFU ESZA Széchenyi Terv mtm Tehetségpont Ökoiskola Határtalanul európai iskolagyümölcs-program Digitális témahét xclass Fenntarthatósági témahét Digitális Témahét 2018 Digitális Témahét 2019 Digitális Témahét 2020

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lunkányi János u.10.

Telefonszám: 76/478-557, 76/508-333. Tel. és fax: 76/478-549

E-mail: igazgato@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András